!!!Private Call & Sms Guard v3.21 !!!

Sponsorlu Bağlantılar

toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim bunda hemen iptal fakat mesajlarda mesaj tonu veriyor.. Ama mesajı otomotikmen hemen siliyor...

112

Üye
Selamlar ben programı N95'e kurdum fakat manage sms,call records,file security bölümlerine girmek için şifre istiyor.Halbuki ben hiç şifre tanımlamamıştım.Birde sms leri silmek değilde geldiğinde gizlemek için ne yapmalı mumsms'te olduğu gibi.Teşekkürler.

toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi
Mesajları saklama gibi bir şansın yok.. Fakat önce şifreyi sen belirliceksin sonra şifreyi belirledikten sonra oraya yazz ;)

Tutasstes

Üye
keşke hem mesaj gelse hemde karşıdakine iletildi haberi gitmese:D
ve aradığında ulaşılamıyor gözüksün halbuki ben onun aradığını göreyim.
yok mu böyle bişey?

farnear

Üye
Arayanı engelleme ve istemediğiniz kişilerden mesajları almama adına çok iyiy bir program... K-e-y-g-e-ni altta vermiş olduğum eklentidedir. Ama k-e-y-g-e-n-i telefon içerisinde açacaksınız yani k-e-y.sisx tir. İlk başta telefona yükler daha sonra imei nizi yazarak active codunu alabilirsiniz... Size iyi engellemeler ;)

By_toprakumit

Rar Pas: maxicep.com
arkadaşlar bu programı n85 e yüklüyorum bir türlü açmıyor n82 de çalıştırıyordum. n85 de menüde görünüyor ama programı birşekilde açmıyor:vur

--------------- Ekleme ---------------

Selamlar ben programı N95'e kurdum fakat manage sms,call records,file security bölümlerine girmek için şifre istiyor.Halbuki ben hiç şifre tanımlamamıştım.Birde sms leri silmek değilde geldiğinde gizlemek için ne yapmalı mumsms'te olduğu gibi.Teşekkürler.
şifre 123 ve gelen sms leri saklayabiliyorsun şifre girmeden kimse açıp okuyanıyor..bebek listeye rehberdeb kişi ekle hepsi bu:)

fatalty_255

Üye
waay eline sağlık kardeşim süper program

burist

Üye
programı yükledim, tarihide değiştirdim ama sertifika hatası diyo bu seferde

Akferzan

Üye
bu programın türkçe versiyonu mevcutmu acaba?

--------------- Ekleme ---------------

arkdaşlar çevapsız çağrıları otomatk olarak yok ediyor onu nası ayarlıcaz nerde bakıcaz çözemedim bi türlü yardım edin lütfen

mercek76

mercek76

Üye
harbiden on numara bi program ingilizce olması biraz programı eksik kullanmaya neden oluyo ama insan zamanla kullandıkça alışıyo otomatik tuş kilidi falanda varmış prog kendisinde paylaşım için saolasın toprak:yuru:oke:

haren27

Üye
Arkadaşlar ben N95 e yükledim. Aramayı engelleyebiliyorum ama bir türlü sms engelleyemiyorum. Ayarlarını biraz daha detaylı yazabilirmisiniz?

pandox26

Üye
msjlar silinecek mi? ya saklansa olmuyor mu?

zazhamo

Üye
teşekkürler dostum

Tarantula34

Tarantula34

Üye
teşekürler
bende blacklist vardı bu mu iyi o mu acaba

serseri_prens20

serseri_prens20

Üye
kardes bu tam surum demiii

Blizzard1905

Üye
Zip'in icindeki extra çıkan ***** .sis dosyası ile telefona kurulum yapıorsunuz ve ordaki şifreyi programın register bölümüne giriyosunuz :). Baby list e aldıgınız numaralardan gelen mesajları sadece programın mesaj bölümüne girip okuyabiliosunuz. Hiç bi şekilde telefonun ekranında o kişiden mesaj geldiği faln gozukmuor :)

glorieux

Üye
kullandım sagolasın toprak kardeşim herşeyi ayrıntılı anlatmışssın 2 sevgilisi olanlar için ideal bir program kendileri ben de şimdi turkce kullanma klavuzunu arıyorum bır yerde sanki ses kaydı da yapıyor yazıyordu ama ben yapamadım ,paylaşımlarının devamını bekleriz...

skyman_352451

Üye
mums tavsiyedir ****** gerektirmez 3 kız arkadaşı olan kişi söyluyor tek hat 3 kız

erkankaraca26

Üye
programı daha önce denemıştım guzel bişey ama şimdi n8 kurdum program görunuyor ama acmıyor bı turlu yardımmmmmmm

- - - Eklendi - - -

yardım edecek bırı yokmuuu

- - - Eklendi - - -

yokmu kımse

Üst Alt