Öneri Prestigio Multiphone 7600 Duo

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Prestigio Multiphone 7600 Duo
Fiyatı 1.000 lira altında olsaydı harika olurdu...

İnceleme....

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Prestigio Multiphone 7600 Duo Akıllı cep telefonu ve başlıca teknik özellikleri;

Ekran: 6.0'' 720 x 1280 Piksel IPS HD
İşletim Sistemi: Android 4.2 (Jelly Bean)
İşlemci: 1.5 GHz (4 çekirdek) Cortex A7
Dahili Hafıza: 4 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 8 Mp Ön ve 13 Mp Arka
Pil: 2600 mAh
Kalınlık: 8.4 mm

Örnek Resimler...

HDR...

Video örnekleri...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Siycey

Siycey

Siycey

Üye
Hmm bunun olayı ne ? :)

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Hmm bunun olayı ne ? :)
Telefon diyolar :D Ben bu tip telefonlara hastayım.Marka istemiyorum.Ekran 5" üzeri olsun, 1gb Ram ve 720p ıps ekran yeterli. Fiyatı biraz daha düşse iyi olacak :)

• Beğen
Tepkiler: Siycey
somurtukk

somurtukk

Üye
İyiymis :)

• Beğen
Siycey

Siycey

Üye
Telefon diyolar :D Ben bu tip telefonlara hastayım.Marka istemiyorum.Ekran 5" üzeri olsun, 1gb Ram ve 720p ıps ekran yeterli. Fiyatı biraz daha düşse iyi olacak :)
Aynen ama bi ACE değil :D

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Lumia 1320 ehe

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Yok yahu Lumia beni cezbetmiyor.Bu telefona bayıldım ben :)
Kardesim yalniz sunu belirtmek istiyorum bende discovery var iyi iyi dedik ama sorunlar bas gostermeye basliyor benden sana tavsiye bilindik marka bi sey al

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Bende de gmd var ve hala ilk günki gibi canavar :)

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
  • Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Mesela s3 minide retricayla on kamerada hareket yap hemen gosteriyor ama discovery hareketten 3sn sonra gosteriyor :/
Bana bu telefon fazla bile.Sosyal ağlar olsun yeter.Oyun oynamam.Ön kamerayla yaptığın şeyden haberim bile yok mesela :D

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Bana bu telefon fazla bile.Sosyal ağlar olsun yeter.Oyun oynamam.Ön kamerayla yaptığın şeyden haberim bile yok mesela :D
Yazin alacagim telefon kesinlikle lumia olacak

• Beğen
Tepkiler: Baranbaris ve Dede
maxirabit

maxirabit

Üye
Dahili hafıza insanı uyuz eder onun

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Dahili hafıza insanı uyuz eder onun
Eğer root edebilirsem gerisi kolay.Galaxy Ace kullanıyorum.Marketten 13 uygulama indirdim.Hiçbiri bana ayrılan bölümde değil.Tamamı telefona gömülü :)

maxirabit

maxirabit

Üye
Onun ismini yeni duyuyorum ama h.b. butun modellerini getirmis heralde,aslinda dahili hafiza neyse sd ile asilir ama onemli olan saglamligi ve tabikide guncelleme:)

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Onun ismini yeni duyuyorum ama h.b. butun modellerini getirmis heralde,aslinda dahili hafiza neyse sd ile asilir ama onemli olan saglamligi ve tabikide guncelleme:)
İncelemedeki arkadaş kasaya bayılmış.Gerçekten sağlam duruyor.Ama Note2 1.200-1.250 civarında iken 1.100 liraya bu telefonu almak ne kadar mantıklı olur...

Bence bu telefon 799-849 civarı olmalıydı. Dark Evo P60 649 lira ve 6"Ekrana sahip.Özellik olarak çok fazla farklar yok.Tabi kullanmadan bilemeyiz ama P60'ın ekranı 720p olsa fiyat yinede 749 tl bile olmazdı diye düşünüyorum.Hadi kasa yapısı vs. derken yine dediğim fiyata yani 799-849 tl arasında olması gerekir.

Bu telefonun yurtdışı fiyatına da baktım.Ortalama 300€. Yani cihaz bize değil herkese pahalı :)

maxirabit

maxirabit

Üye
İncelemedeki arkadaş kasaya bayılmış.Gerçekten sağlam duruyor.Ama Note2 1.200-1.250 civarında iken 1.100 liraya bu telefonu almak ne kadar mantıklı olur...

Bence bu telefon 799-849 civarı olmalıydı. Dark Evo P60 649 lira ve 6"Ekrana sahip.Özellik olarak çok fazla farklar yok.Tabi kullanmadan bilemeyiz ama P60'ın ekranı 720p olsa fiyat yinede 749 tl bile olmazdı diye düşünüyorum.Hadi kasa yapısı vs. derken yine dediğim fiyata yani 799-849 tl arasında olması gerekir.

Bu telefonun yurtdışı fiyatına da baktım.Ortalama 300€. Yani cihaz bize değil herkese pahalı :)
Piyasaya tam giris yapmasi lazim zaten,daha yedek parcadan bile sknti cikarir. Arkasi karbon fiber o saglamligin gostergesidir ama cerceve,plastik. 6" olusu guzel yani genis ekran falan ama dark fazla cin mali duruyor ona isinamadim:D

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Piyasaya tam giris yapmasi lazim zaten,daha yedek parcadan bile sknti cikarir. Arkasi karbon fiber o saglamligin gostergesidir ama cerceve,plastik. 6" olusu guzel yani genis ekran falan ama dark fazla cin mali duruyor ona isinamadim:D
İkisini yan yana koysalar kimse dark almaz :D

Son düzenleme:

Üst Alt