Prestigio multiphone 7500

• 21 Temmuz 2014
  • 1254 Okunma
  • 12 Cevap

1. Selamun aleykum arkadaslar , hayırlı ramazanlar , bir telefon buldum size danışmak istiyorum telefonun adı prestigio multiphone 7500 , rus malıymış sanırım , telefon fiyat ve kağıt üstünde performansı çok hoşuma gitti , 2 gb ram , dort cekirdek , 13 mp arka kamera , 8 mp on kamera , 999 tl fiyatı hepsi buradada , tavsiyenizi istiyorum ve bu fiyata baska onerileriniz varmı simdiden tesekkurler :)

Yazan: 4lphack
    Samsung ile gönderdi
  2. jiayu'nun bir modeli var o daha iyi 8 çekirdekli, 3000 Mah bataryası olan. bence ona bak. fiyatı da daha uygun.

lenovo a850+ var birde, ona da bakabilirsin.

tavsiyem bu tip toplara girme, bence adı sanı olan bir telefon al o paraya, üzerine 100 lira daha koyup g2 alabilirsin veya 700 liranın altına motorola moto g alabilirsin. en mantıklı seçimler bunlar olacaktır.

Asus Tablet ile gönderdi
  3. Ustam yorumun için tesekkur ederim , dediginiz telefonları inceliyecem , ben de suan wonder var cok üzdü beni raminin az olması felan rom , roottan felan cok yoruldum , ismi var diye samsung aldım teneke cıktı :D

Samsung ile gönderdi
  4. Pek bilinmiyor geleceği muamma ve tr de kullanicisi azdir. Bu fiyata kullanim alanlarinizi yazarsaniz baska onerileride bulanabiliriz.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Telefonun donanımı güzel ama biraz daha katarak Nexus 5 alabilirsin. Güncelleme sıkıntısı da olmaz. Ayrıca Multiphone'dan daha iyi donanımı var.

Samsung ile gönderdi
  6. Hocam yorumunuz icin tesekkurler , benim butcem 1000 tl , ara ara oyun oynarım asphalt 8 gibi , internet hızının iyi ve uygulamalarda kasmasını istemiyorum , öneriniz varmı baska ?
    ---
    Hocam nexus 5 kamera sı ve sesi yani kısaca multimedya hoşuma gitmedi , aslında bana 4.2 yeter , sizce multiphone sıkıntı cıkarırmı

Samsung ile gönderdi
    mvrucu123 bunu beğendi.
  7. Kameradan ust seviye bir beklentiniz yoksa 1320 öneririm

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Sağolasın üstad seni yorduysam kusura bakma , son bir sorum olucak xperia sp yi nasıl buluyorsun ?

Samsung ile gönderdi
  9. Önemli degil kardesim. Kotu bir ekrani var ayrica eskide kaldi bu fiyata daha iyi telefonlar bulabilirsin. Bkz: 1320 925 920 m2 nexus 4-5

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Sıkıntı çıkaracağını sanmam ama multimedya özelliklerini almadan önce kontrol et. Bir de kamerası kötü çıkarsa üzülme.

11. Cok sagolun , teşekkür ederim :)

Samsung ile gönderdi
  12. Rica ederim.

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Büyük ihtimalle kamerası kötü gibi , sağolasın üstad fikirlerin için :)

Samsung ile gönderdi
Yüklüyor...
17/10/2018 - 07:58