Praetor (Admin) ve Recep ivedik dialogu

Sponsorlu Bağlantılar

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
    Konu Sahibi
Praetor (Admin) ve Recep ivedik dialogu

Recep ivedik Praetor ün profilinde;

1) Arkadaşlar, sanal alemin dışında, gerçek hayatta iletişimimin olmadığı kişileri arkadaş listeme eklemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim :)
Recep ivedik;
Bi saniye admin. İtirazım var benim arkadaş. Bu düzen böyle gitmez. Böyle bi saçmalık varmı ya. Dünyanın her yerinde müdür müşterinin ayağına gelir. Bu gün ben gitsem türkcelin müşteri hizmetleri servisine ben gerçek hayatta tanımadığıma cevap vermemmi diyecek. Bugün sen adminsen sen üyelere teker teker arkadaş listene ekleyeceksin :ehe Geçmişin sitenin başına rütbenide döt kırmızısı gibi kızartmışsın arkadaş listeme eklemiyorum. Yooooog yaa Üyeler senin kişisel fantazilerini doyurmak zorundamı :d: Deveye sormuşlar neden boynun eğri diye nerem doğruki demiş. Bu üyeler buraya girmek için nick sorunu efendim, profile yazı yazmak için 50 mesaj efendim, dayasın admin banı bide arkadaş listesine eklemezmiş yogg yaaa. Ondan sonra admin maaşı az efendim. :ehe Böyle adama maaş falan vermeyeceksin yaaa.

• Beğen
Tepkiler: levasinay, jejep, hrn_07 ve 6 diğerleri

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
komik olmus :kop::kop:
da hep neden Ata :kop::kop:

--------------- Ekleme ---------------

Geçmişin sitenin başına rütbenide döt kırmızısı gibi kızartmışsın arkadaş listeme eklemiyorum. Yooooog yaa Üyeler senin kişisel fantazilerini doyurmak zorundamı :d: Deveye sormuşlar neden boynun eğri diye nerem doğruki demiş. Bu üyeler buraya girmek için nick sorunu efendim, profile yazı yazmak için 50 mesaj efendim, dayasın admin banı bide arkadaş listesine eklemezmiş yogg yaaa. Ondan sonra admin maaşı az efendim.:kop::kop:

arslansem

arslansem

Üye
Güzeldi :D
O filmin zaten bu kısmını çok sevmiştim.Profesör maaşı az ifindim :ehe

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
    Konu Sahibi
Güzeldi :D
O filmin zaten bu kısmını çok sevmiştim.Profesör maaşı az ifindim :ehe
evet yha süperdi gülmekten karnım katıldı artık :D

komik olmus :kop::kop:
da hep neden Ata :kop::kop:

Geçmişin sitenin başına rütbenide döt kırmızısı gibi kızartmışsın arkadaş listeme eklemiyorum. Yooooog yaa Üyeler senin kişisel fantazilerini doyurmak zorundamı :d: Deveye sormuşlar neden boynun eğri diye nerem doğruki demiş. Bu üyeler buraya girmek için nick sorunu efendim, profile yazı yazmak için 50 mesaj efendim, dayasın admin banı bide arkadaş listesine eklemezmiş yogg yaaa. Ondan sonra admin maaşı az efendim.:kop::kop:
şimdilik ata üzerinde denem yaptım ilerde diğer üyelerde kapsama alanına giricek(denemasyon admin):kop::kop:

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
:haha::haha::d::kop:

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Yani fena değil :pro:
Ben de istiyorum :p

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Bakma, kolları sıva :pro: :ehe

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Işin zor öyleyse :p :ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
:d:

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Yalnız ben biri değilim hatırlatıyorum sana burdan :ehe

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
    Konu Sahibi

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Bak gel yol yakınken,hazır Ata mesaj atmamışken şikayet et de kaldıralım konuyu.:d:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bu adamın sizden çektiği nedir :d:

Üst Alt