PP Market v7.1.9 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Bu uygulamayı beğendiniz mi ?

• Kullanılan toplam oy
    7
-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
:rica: güle güle kullanın, iyi forumlar

Rahmi06

Rahmi06

Üye
Here Maps'in beta sürümü olanı indirdi. Açtığımda İngilizce idi. Dil seçeneklerinde ise de başka bir dil yoktu.

• Beğen
Tepkiler: VIP_TECH
maximumüye

maximumüye

Üye
Deniyecegim simi tesekkur ederim

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Paket ayrıştırmasında bir hata oluştu (Zenfone 5)

Intel CPU ile mi alakalı acaba yüklemiyor

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Hayır General Mobile 4G
Anladım. Telefonlar ilgili bir sorundur o zaman büyük ihtimalle. Bi de bilgisayardan indirip deniyeceğim burdan bir kaç kere indirmeyi denedim de hiçbiri çalışmadı belki düzgün inmiyordur yani. Bakarım bi ara :D

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
Helal olsun arkadaşlar, kullanmayacak olsamda büyük emek büyük iş. Tebrikler.

najanaja

najanaja

Üye
açıkçası ben beğenmedim :) programda bütün oyunların ve uygulamaların isimleri çince hiçbişey anlaşılmıyo :) bi oyun yükledim hoşuma gitti ama herşey çince onun adını nasıl öğrenecem ben şimdi acaba ing. versiyonu varmı diye bakacam :) oyunları yükleyince isimleride çince valla ben buna güvenipte teldeki uygulamalarımı güncellemem açıkçası :) ne olur ne olmaz elimizdeki uygulamadan da olmayalım :) artı sorunlu oyun detaylarına tıklıyorum açılmıyo ana sayfaya yönleniyo oyun ve uygulamaların detaylarına bakamıyorum önizleme ve açıklamalarını açmıyo sadece indiriyon ne olduğu belirsiz programları :) bundan sadece resim ve zil sesleri indirilir başka amaçla kullanmam ben :) emeğinize sağlık.
bu arada her zaman favori blackmart benim vazgeçilmezim :)

-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
açıkçası ben beğenmedim :) programda bütün oyun ve uygulamaların isimleri çince hiçbişey anlaşılmıyo :) bi oyun yükledim hoşuma gitti ama herşey çince onun adını nasıl öğrenecem ben şimdi acaba ing. versiyonu varmı diye bakacam :) oyunları yükleyince isimleride çince valla ben buna güvenipte teldeki uygulamalarımı güncellemem açıkçası :) ne olur ne olmaz elimizdeki uygulamadan da olmayalım :) artı sorunlu oyun detaylarına tıklıyorum açılmıyo ana sayfaya yönleniyo oyun ve uygulamaların detaylarına bakamıyorum önizleme ve açıklamalarını açmıyo sadece indiriyon ne olduğu belirsiz programları :) bundan sadece resim ve zil sesleri indirilir başka amaçla kullanmam ben :) emeğinize sağlık.
bu arada her zaman favori blackmart benim vazgeçilmezim :)

Bunu zaten konu açıklamasında da belirtmiştim, dediğiniz oyun ve uygulamaların isimleri ve bazı menülerdeki metinler internet ortamından yüklendiği için ve dil dosyası'nda bulunmadığı için çevirme imkanımız olmadı. Belliki siz çin yapımı oyunlardan indirmişsiniz. Uygulamalarınızı güncelleyip güncellememek ve uygulamayı hangi amaçla kullanacağınızda size kalmış. Uygulama'nın optimizasyonunda sorun olduğu için detaylı menü paneline giriyor ve atıyor. İlerki güncellemelerde inslh bu sorun kalkar. İlginiz için sağol'un :)

Son düzenleme:
generalhd

generalhd

Üye
Uygulamalar ppmarkette daha güncel playstore dan bunun sebebi nedir? Birden aklıma geldi sorayım dedim.

-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
Çoğu teknolojiye yönelik bazı dinamik şirketler 'Çin'de bulunduğu için mobil uygulama ve oyun güncellemeleri ilk 'Çin'de yayınlanıyor ve bi zaman sonrada diğer ülkelerde. Bu uygulamayı geliştiren şirket bildiğimiz şirketlerle bağlantılı olabilir. Buradan bağlantı kuracak olursak bu uygulama da çin yapımı bir uygulama olduğu için "pp asistan market" sistemsel olarak google play'den önce uygulamaların yeni sürümü çıktığından saatler sonra hemen entegrasyon yapıp yayınlıyor. Bu durumda kullanıcıların uygulamaların yeni sürümünü daha önceden indirmesine olanak sağlıyor. :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: generalhd
generalhd

generalhd

Üye
Çoğu teknolojiye yönelik bazı dinamik şirketler 'Çin'de bulunduğu için mobil uygulama ve oyun güncellemeleri ilk 'Çin'de yayınlanıyor ve bi zaman sonrada diğer ülkelerde. Bu uygulamayı geliştiren şirket bildiğimiz şirketlerle bağlantılı olabilir. Buradan bağlantı kuracak olursak bu uygulama da çin yapımı bir uygulama olduğu için "pp asistan market" sistemsel olarak google play'den önce uygulamaların yeni sürümü çıktığından saatler sonra hemen entegrasyon yapıp yayınlıyor. Bu durumda kullanıcıların uygulamaların yeni sürümünü daha önceden indirmesine olanak sağlıyor. :)
çok sağol cevap için. Görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: -uninvited
najanaja

najanaja

Üye
ben çevirmeye bişey demedim :) sadece uygulamalar çoğu çince bildiğimiz mağazada olan oyunlar var ikonlarından tanıyorum onların ismi bile çince yükleyince de çince olur diye yüklemedim hiçbirini büyük ihtimal benim yüklediğim çin oyunuydu ama hoşuma gitti :) o yüzden dedim güvenipte var olan uygulamalarımı güncellemem diye neme lazım çince falan olur gerek yok :)

süleyman09

Üye
arkadaşlar emeyigeçen herkesi teşekürler

-uninvited

-uninvited

Üye
    Konu Sahibi
ben çevirmeye bişey demedim :) sadece uygulamalar çoğu çince bildiğimiz mağazada olan oyunlar var ikonlarından tanıyorum onların ismi bile çince yükleyince de çince olur diye yüklemedim hiçbirini büyük ihtimal benim yüklediğim çin oyunuydu ama hoşuma gitti :) o yüzden dedim güvenipte var olan uygulamalarımı güncellemem diye neme lazım çince falan olur gerek yok :)

Anladım dost um iyi forumlar. :)
arkadaşlar emeği geçen herkese teşekkürler
:rica:

• Beğen
Tepkiler: najanaja

Üst Alt