PowerMP3 1.14 Beta (5800 Desteği İle Birlikte)

Sponsorlu Bağlantılar

NoDisconnet

NoDisconnet

Üye
teşekkürler

sasagi

Üye
5800 de ara sıra powermp3 ekranı kapanıyor ama müzik çalmaya devam ediyor. açılması için için uzun süre bekledikten sonra açılıyor. Bazen telefonu resetlemek zorunda kalıyorum.

simaros

simaros

Üye
teşekkür....

ilker83

Üye
teşekkürler kardeş

mangdaşire

mangdaşire

Üye
teşekkürler moruk

admım xdxdxd:):)

sagorap.net...

bu arada hocam sanada teşşekkürler.aradıgım tamda buydu tune wiki felan dendim ama internet baglantısı istiyo

ya hocam bu mp3lere şu aşagıdaki saçma fotografı otomatik koyuyo telefonda öyle bi resimde yok ama bütün müzik lere bu fotoyu otomatik koyuyo.bunun çözümü nedir?

bu resimi koyuyo:

axoyum

Üye
tebrikler güzel paylaşım

oquzo7

Üye
eyw kardeşim emegine saglık !

AlpReis

AlpReis

Üye
Eyvallah

focus838

Üye
eywallah... ttpod signed x6ya türkçe arıyorum bulan??

mangdaşire

mangdaşire

Üye
eywallah... ttpod signed x6ya türkçe arıyorum bulan??

5800 ttpod türkçe varda signed mi emin degilimbiraz araştırırsan bulabilirsin hatta bizim sitede de var(maxicep)ve x6ya olurmu ben bilmem...:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:bye2::bye2::bye2::bye2::bye2:

yanlız kardeş bendeki sorun sendede oluo mu oluosa çözümü nedir.gıcık oldum abuk subuk resimler koyuyo müziklerime....

mangdaşire

mangdaşire

Üye
ya biri benim soruma bi cevap versin...

alemburda

alemburda

Üye
    Konu Sahibi
admım xdxdxd:):)

sagorap.net...

bu arada hocam sanada teşşekkürler.aradıgım tamda buydu tune wiki felan dendim ama internet baglantısı istiyo

ya hocam bu mp3lere şu aşagıdaki saçma fotografı otomatik koyuyo telefonda öyle bi resimde yok ama bütün müzik lere bu fotoyu otomatik koyuyo.bunun çözümü nedir?

bu resimi koyuyo:
müziklerinden birinde gömülü resin vardır albüm kapak resmi bende de bazen oluyor bunun sebebi şarkıların ayrıntılı olmaması
1 müzikte örneğin; demet akalın (albüm resmi var)
2 diğer bir müzikte demet akalın müziğinden bir yazı var mesela müziği indirdiğin site gibi bunlardan birinin bilgisi olunca aynı katagoriye alıyor ve tüm müziklere aynı resmi veriyor yapman gereken basit müziği bilgisayarda aç windows media player'da gelişmiş etiket düzenleyici ile aç ya bilgileri sil (resim kısmıda var) yada güzelce düzgün kendin bilgileri doldur ben hepsini kendim doldurdum. Çabuk oluyor :oke:

--------------- Ekleme ---------------

ya bizim eski telefonlarda ne güzel istediğimiz uygulamanın dilini değiştirirdik bilgisayarda bunlarda daha yok yada ben bulamadım
değişiyor fakat yaptın mı yüklemelerde sorun çıkıyor hack yemiş bir telefona yüklemek gerekiyor orjinal sistemi dokunulmamış bir telefona yüklenmiyor seltifika sorunu çıkıyor :bilmm

--------------- Ekleme ---------------

5800 de ara sıra powermp3 ekranı kapanıyor ama müzik çalmaya devam ediyor. açılması için için uzun süre bekledikten sonra açılıyor. Bazen telefonu resetlemek zorunda kalıyorum.
Hıım büyük ihtimalle belli bir mp3te yapıyordur mp3 codecten dolayı yapıyordur yüksek bir ses kalitesine sahip ise telefonu biraz yorar bu nedenle program problem çıkartır bahsettiğim şey kbps örneğin 120 kbps ile 320 kbps bir değildir. Genelde problem çıkarmaz ama dikkat edersen belli bir müzikte yapacaktır. Umarım işine yarar !

mangdaşire

mangdaşire

Üye
uzun iş. zaten artık kullanmıyorum.eskiden hide seçenegi var diye kullanıyodum proyu şimdi normal müzik çalardan geçiş yolu buldum.telin menü tuşu içine göçük diye kullanmak istemiyorum herşeyi dokunmatik ekrandan halletmeye çalışıyorum.

klarnet_adnan

Üye
teşekkürler!

kesbi

kesbi

Üye
1.17 çıktı hala neden 1.14 Beta'ya mesaj yazıyorsunuzki? Bilmediğim farklı bir özelliği filan mı var?

KAHRAMANMUTLU

Üye
tşklr

ali-27

ali-27

Üye
emege saglik

r@sim

r@sim

Üye
teşekürler

maskell

maskell

Üye
thanks...

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Teşekkürler arkadaşım da bizdeki 1.17 eskimi yenimi sen 1.14 diyorsun bazı arkadaşlar biliyormu nokia son modellerinde n95 ten sonra şarkı bilgilerini düzenleme yapıyor hatta resim bile ekliyorsun bilgisayara gerek yok şarkı tag larını anında değiştiriyor

Üst Alt