Öneri power bank markası ne önerirsiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
power bank markası ne önerirsiniz ?
öncelikle selamın aleyküm değerli maxicep üyeleri
kadıköy çarşıdandan güzel kaliteli power bank alcam marka ne önerirsiniz benim teli 2-3 kez şarf etsin

byAndroid

byAndroid

Üye
Xiaomi modeller tavsiye edilir

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6
kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
2 kere şarj etsin o kadar paraya gerek yok 25-30 tl civarı soruyorum

byAndroid

byAndroid

Üye
Telefon ne?
20 - 30 liraya anca 3000 mah lik verim alınabilen kalitesiz powerbank lar alınır.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
As Almişken İyi Bişey Al Bütçeni Zorla TP Linkin 10 Amperleri 60 70 TL Bişey En Azından Ömürlük Olur
Yada 90 100 TL Ye 20 Amper Xiaomi.2 Side Var Bende 10 ve 20 Amper Yani 10 Amperi Boşa Aldım Sadece Küçük Başka Bi İşe Yaramaz Xiaomi 20 Amper Bayaği İş Görüyor

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
aslında almam da hani öyle canım isteyince alırım yanıma yanımda bulunur yoksa napçam :)
Telefon ne?
20 - 30 liraya anca 3000 mah lik verim alınabilen kalitesiz powerbank lar alınır.
z5

0MG90

0MG90

Üye
10 Kasım'da A101'e 4400mAh powerbank geliyor. Onu alabilirsin.

byAndroid

byAndroid

Üye
Xiaomi 10k Z5 i iki defa doldurur. 50-60 arası bulunuyor. Aynı zamanda zenpower da öyle.

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Kardeşim en az 7 8 tane farklı powerbank denedim. Pahalı olanları doğal olarak kaliteli ucuz olanlar da üzerinde 10bin yazıyor ama 5 6 bin civarında güç sağlıyor. En son denk geldi A101'den bi tane 4400 aldım ama çıkışı 1A olduğundan G4 yavaş şarj uyarısı veriyordu. Buna rağmen en az bir defa full yapıyordu. Bir ay önce denk geldi bi tane de 7800 aldım. 10400 de gelmişti ama kısmet değilmiş kalmamış. Bi de 10400 çok büyük boyut olarak. G4 3bin powerbank 7800. İki defa full şarj ediyor. Üçüncüye de %30 falan yapıyor. 35 tl gibi bir fiyata alabileceğin en iyisi. Markası GoSmart. Sana da kesinlikle tavsiye ederim. O fiyata o performansı veren başka cihaz bulamazsın emin ol. Bu gün bizim buradaki A101'de vardı satılmamış. Çünki üç defa getirdiler herkes aldı artık. Sen de bulunduğun yerdeki A101'leri bi gez bak belki ellerinde vardır. Olmadı birine sor diğer şubelerinde varmı diye. Onlar diğer şubelerdeki ürün stoğu hakkında bilgi verirler sana

cagajosef

Üye
Samsungun 8400 ma var. Note 4 ü 3 defa dolduruyor. 6 aydır kullanıyorum sorun çıkarmadı. Ayrıca hızlı şarj özellikli. Entegre kablosu da var. Ttech 10000 ma da almıştım 2 ayda bozuldu.

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Hi level markası alınmaz yani diyim bende

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
go smart 10400 gördüm a 101 de 27 tl di galiba alınır mı

silivriserdar

silivriserdar

Üye

Xiaomi aldım n11'den 10000 Mah çok memnunum. iPhone 5s cihazımı 4 kere şarj ediyor. Ve genelde hızlı şarj yapıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi

Xiaomi aldım n11'den 10000 Mah çok memnunum. iPhone 5s cihazımı 4 kere şarj ediyor. Ve genelde hızlı şarj yapıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
go smart iyi değilmi alınmaz mı

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
avast

avast

Üye
Vatandan 4000 mah slink aldım 19 liraya s6 yı bir doldururor 2. Yi takmadım hiç :D amaç günü kurtarsın

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
go smart 10400 gördüm a 101 de 27 tl di galiba alınır mı
O fiyata o kapasitede başka cihaz bulamazsın zaten. Ben kullanıyorum. Çevremde birkaç kişi daha kullanıyor. Ben dahil herkes memnun

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
cihazı aldım 34 tl di galiba ağır şarj ediyor sende de öylemi ?
Güle güle kulland.
En iyi deneyim kendi kendine yaşadıklarındır..
Almasa idin ben de size Güneş enerjili özelliği de olan Power Bank cihazlarını önerecektim.
Çünkü; elektrik imkanın yok ise güneş enerjisi ile kullanma imkanın olur,
Hem de elektrik mecburiyetinden de kurtulmuş olursunuz.
Power Bankların üzerinde yazan mah değerleri (özellikle kalitesiz olanlarda) yazıldığı gibi tutmuyor.
Buna dikkat etmek lazım.
Örneğin: 16000 Mah değerli Güneş enerjili ve elektrik ile şarj olma özelliği de olan power Bank aldım(60.-TL), 3200 Mah değerli telefon pilini ancak 1 kez şarj edebiliyor :))

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
cihazı aldım 34 tl di galiba ağır şarj ediyor sende de öylemi ?
Benim aldığım 7800mAh olanında bir adet 1A bir adet 2A çıkışı var. LG G4 kullanıyorum ve 2A çıkışına taktığımda şarj aleti ile arasında 10 dk gibi bir fark oluyor. Bu normaldir. 1A çıkışa takınca telefon yavaş şarj uyarısı veriyor zaten. Tavsiyem "Ampere" uygulaması ile ölçüm yapmanızdır. Genelde şarj kablosu da etkiliyor bu durumu. 2A için kullanılan şarj kabloları farklıdır. Ben de 4 5 tane kablo parçalayarak aradaki farkı çözdüm

Güle güle kulland.
En iyi deneyim kendi kendine yaşadıklarındır..
Almasa idin ben de size Güneş enerjili özelliği de olan Power Bank cihazlarını önerecektim.
Çünkü; elektrik imkanın yok ise güneş enerjisi ile kullanma imkanın olur,
Hem de elektrik mecburiyetinden de kurtulmuş olursunuz.
Power Bankların üzerinde yazan mah değerleri (özellikle kalitesiz olanlarda) yazıldığı gibi tutmuyor.
Buna dikkat etmek lazım.
Örneğin: 16000 Mah değerli Güneş enerjili ve elektrik ile şarj olma özelliği de olan power Bank aldım(60.-TL), 3200 Mah değerli telefon pilini ancak 1 kez şarj edebiliyor :))

A101'in sattığı powerbank bence gerçekten kaliteli. Üzerinden yazan amper değeri tutuyor. Güneş enerjili powerbanklar genelde amper değerleri üzerinde yazanlar ile farklı oluyor. Ayrıca güneş enerjisi ile şarj olması çok uzun süreceğini tahmin ediyorum. Çünki üzerindeki paneller o kadar da büyük değil. Çin den bir tane sipariş verdim yakında elimde olur. Geldiği zaman panelin çıkış amperini ölçüp yazarım buraya da

Üst Alt