Polise tokat atan Tuncel'e 10 TL ceza

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bydexer

bydexer

Üye
    Konu Sahibi
Polise tokat atan Tuncel'e 10 TL ceza

[h=2]Başkomisere tokat atan BDP'li Sebahat Tuncel'e 10 TL'lik ceza..[/h]
Konya'da Polis Emeklileri Derneği, Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde geçen 21 Mart'taki Nevruz kutlamalarının ardından çıkan olaylarda Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü Başkomiser Murat Çetiner'e tokat atıp hakaret eden BDP İstanbul Milletvekili hakkında açtığı manevi tazminat davasını kazandı.

[h=4]10 TL ÖDEYECEK[/h] Konya 3'üncü Sulh Hukuk Mahkemesi, Tuncel'in 10 TL manevi tazminat ödemesine karar verdi.

[h=4]VERİLEN CEZA SEMBOLİK[/h] Konya Polis Emeklileri Derneği Başkanı Recep Oğuz, dernek binasında yaptığı basın toplantısında BDP Milletvekili Sebahat Tuncel'in, Başkomiser Murat Çetiner'e tokat atmasının ardından Haziran ayında Tuncel hakkında, polislerin rencide olup, toplumda psikolojilerinin etkilendiği gerekçesiyle 10 TL'lik manevi tazminat davası açtıklarını belirtti.

Konya 3'üncü Sulh Hukuk Mahkemesi'nde görülen davanın 13 Aralık günü sonuçlandığı ve Tuncel'in 10 TL manevi tazminat ödemesine karar verildiğini ifade eden Oğuz, "Milletvekiline verilen ceza sembolik bir cezadır. Sembolik de olsa haklı davamızın böyle sonuçlanması bizim için önemlidir. O olay polisleri toplum huzurda olumsuz etkilemiş ve psikolojilerini bozmuştur. Terörü lanetliyoruz ve ülkemizde teröre geçit yoktur" dedi.

İzlemek için tıklayınız:

KAYNAK:

Mert045

Mert045

Üye
Adi kadın tipine bakın hayır yok zaten tipinde :@

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
şaka gibi

SHS

SHS

Üye
ben 20 tl vereyim o zaman duble atayım :dayak:

saçmalık :off:

y n s c n

y n s c n

Üye
Başkomiser başka bir şehire sürülmüştür ayrıca bunuda bilmeinizde yarar var.

anılbaran

anılbaran

Üye
iyi 10 tl yi ben ödeyim ozman. :@ hay bunları meclise getirenlerinde........ onlarında....... :@

----------Eklendi @ 17:19:18 ---------- Yazıldı @ 17:17:32 ----------

Zaten hep öyle olur. Postalarlar başka şehire nasıl bi yer olduk artık . Keşke poliste yumruklasaydı onu :@

y n s c n

y n s c n

Üye
iyi 10 tl yi ben ödeyim ozman. :@ hay bunları meclise getirenlerinde........ onlarında....... :@

Zaten hep öyle olur. Postalarlar başka şehire nasıl bi yer olduk artık . Keşke poliste yumruklasaydı onu :@

Oradaki görevli polis ben olsaydım emin ol yumruklardım o kadını. Veya varsa yanımda taser'lardım.

nalcam22

nalcam22

Üye
işte adelet 10 lira

uraki

uraki

Üye
Anlamıyorum ülkemizin başkomiserine tokat atıyor 10 Tl ceza ödüyor hiç verme ceza daha iyi.

spy ghost

spy ghost

Üye
burası türkiye demekten başka birşey bulamıyorum şu forumun kurallarına uygun olarak

bydexer

bydexer

Üye
    Konu Sahibi
Adi kadın tipine bakın hayır yok zaten tipinde :@

:ehe

+1 :kotu:

ben 20 tl vereyim o zaman duble atayım :dayak:

saçmalık :off:

:tşk:

----------Eklendi @ 23:13:55 ---------- Yazıldı @ 23:11:58 ----------

Küfrediyorüm ama içimden bunlara

Oradaki görevli polis ben olsaydım emin ol yumruklardım o kadını. Veya varsa yanımda taser'lardım.

+1 :ehe

işte adelet 10 lira

Malesef burası Türkiye :bilmm

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
10 tl ne ya şaka gıbı
adam yedıgı tokatla kaldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...