Polat kamp baskınında kadın ajanları kullandı

 • 28 Eylül 2012
 • 236 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar Suriyeli sığınmacıların yaşamış olduğu kampı bastı.

  ENSONHABER.com / DETAY HABER Türkiye gündemini yakından takip eden Kurtlar Vadisi Pusu bu sezon Suriye meselesiyle ilgili konuları işliyor.
  POLAT SURİYE KAMPINA BASKIN YAPTI

  Yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kurtlar Vadisi Pusu, dün akşam yayınlanan 164. bölümde Suriyeli sığınmacılarla ilgili çarpıcı detaylara yer verdi. Esad'ın zulmünden kaçarak Türkiye'deki kamplara sığınan Suriye vatandaşlarının arasına sızan ajanları tespit eden Polat Alemdar, hazırlamış olduğu ekiple kampa gece baskını yapmaya karar verir. Bunun için özel bir ekip hazırlayan Polat Alemdar'ın operasyonda kadın ajanlara da yer vererek bir ilki gerçekleştirdi.
  VADİ'NİN RATİNG ZAFERİ

  Bu sezon dizide Memati karakterini canlandıran Gürkan Uygun'un diziden ayrılması Vadi hayranlarını üzdü. Ancak son 3 haftaki rating sonuçlarına bakıldığında Memati'nin diziden ayrılışı Vadi'nin izlenme oranlarını etkilemediği görülüyor. Aksine geçtiğimiz sezon birinciliği Fatmagül'ün Suçu Ne dizisine kaptıran Vadi, 3 haftadır perşembe akşamlarının en çok izleneni olmayı başardı.
   


  Yazan: yavuzkaraca
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/02/2019 - 12:31