polat için tam sayfa taziye ilanı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
polat için tam sayfa taziye ilanı
Kurtlar Vadisi dizisinin 174. bölümünde Suriye'de keskin nişancı tarafından vurulan Polat Alemdar için Şanlıurfa'da bir iş adamı yerel gazetede tam sayfa taziye ilanı verdi.

Bu sezon ekranda 10. yılını kutlayan 'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinin son bölümünde Suriye'de keskin bir nişancı tarafından vurulan fenomen karakter Polat Alemdar'ın ölüp ölmediği tartışıla dursun; Şanlıurfa'da bir iş adamı yerel bir gazeteye ilan vererek baş sağlığı mesajı yayınladı.

Şanlıurfa yayın yapan yerel bir gazetenin 4. sayfasında tam sayfa baş sağlığı ilanı veren Ozan Demir isimli vatandaş mesajında şunları ifade etti: "Değerli büyüğümüz, fikir ve aksiyon adamı, örnek ve mümtaz şahsiyet, vatanı için gecesini gündüzüne katıp, Irak'tan, Filistin'e, oradan Suriye'de mücadelesini sürdüren kahramanımız, ağabeyimiz Polat Alemdar'ı Suriye cephesinde hain bir pusuda kaybetmiş bulunmaktayız. Fikirleriyle ufkumuzu açan, içimizdeki vatan ve millet aşkını pekiştiren değerli ağabeyimiz Polat Alemdar'a Yüce Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı ve sabr-ı cemil diliyorum."

Bu arada gazetenin tam sayfa ilan bedelinin 500 lira olduğu öğrenildi.

Enes

Enes

Üye
hayır şimdi buna güler misiiiin ağlar mısın :)

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
Ben güldüm valla kardeşim

___kaptan___

___kaptan___

Üye
:zuhaha: diyip geçtim + haber için :tşk:

zombaka

zombaka

Üye
allahım ya daha neler görcez o adama tv izletmemek lazım nasıl bir kafa yaşıyo o adam sokakta polat alemdarı görse gerçek ismini unuttum hayalet gördüm diye ortalıkta gezer

esokmen

esokmen

Üye
Cakir oldugundede vardi.boyle seyler

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Reklam kokuyor

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
He he he :D :D

larten123

larten123

Üye
Onu bırakın da bu lanet film ne zaman bitecek? Ekranlarda kök saldı yahu hadi bir de izlenecek bir şey olsa gam yemem...

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Onu bırakın da bu lanet film ne zaman bitecek? Ekranlarda kök saldı yahu hadi bir de izlenecek bir şey olsa gam yemem...
Katılıyorum kardeşim bir ara izledim sonradan sıktı utanmasalar uzaya çıkacaklar

doctorrr

doctorrr

Üye
İronik... Yurdum insanı işte...

MrExpert

MrExpert

Üye
:D:ehe

zombaka

zombaka

Üye
en iyi sı diziyı kaldırmak bi grupta mematiyi ôldürduğü için adamı dövmüşlerdi

badmus

badmus

Üye
Güleriz ağlanacak halimize :hmmm

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Çakır için de mevlüt okutulmuş, helva yenmişti. Bu dizi çok uzadı harbiden tadı tuzu kalmadı. Ben lisedeyken başladı, üniversiteyi bitirdim evlenip yuva kurdum halen devam ediyor.

İş adamı, 500 liraya nasıl reklam yapılır bunu göstermiş oldu. Akıllı adam.

kcsoft

kcsoft

Üye
en son bunu görürüz

kurtlar vadisi klon savaşları :D

arslansem

arslansem

Üye
Ölmedi ki :D

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Çakır için de mevlüt okutulmuş, helva yenmişti. Bu dizi çok uzadı harbiden tadı tuzu kalmadı. Ben lisedeyken başladı, üniversiteyi bitirdim evlenip yuva kurdum halen devam ediyor.

İş adamı, 500 liraya nasıl reklam yapılır bunu göstermiş oldu. Akıllı adam.
:oke:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:aha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...