Playstation 3 PAL 120 GB Sıfır 2 Yıl Sony Eurosia Garantili +2 Kol+ Motorstorm Pacific Rift Hediyeli

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
rapman

rapman

Üye
    Konu Sahibi
Playstation 3 PAL 120 GB Sıfır 2 Yıl Sony Eurosia Garantili +2 Kol+ Motorstorm Pacific Rift Hediyeli
Bayiden Sony Playstation 3 Sıfır Bir Durumda 2 Yıl Sony Eurosia Garantili + 2 Sony Wireless Kol + Motorstorm Pacific Rift oyunu hediyeli. Cihaz PAL ve 120 GB/GO'dur.Fiyatı ise 910 Liradır.Kargo bize aittir.Hiçbir şekilde kutular vb açılmamıştır.İnternetteki ucuz olan PS3'ler gibi kaçak,yada NTSC, yada bayi garantili değildir.Sony Eurosia garantilidir.Kutunun içinde AV Multi Cable, Power Cable, USB Charge Cable mevcuttur.

Fiyat : 910 TL
Renk: Siyah
Model : Slim

İrtibat İçin : [email protected]

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Fiyat çok değil mi ya o fiyata 320 gb gelir.....

rapman

rapman

Üye
    Konu Sahibi
çok değil.indirim payı mevcuttur.internetten fiyat bakmayın, gidin bir Sony bayisinden bakın.İnternette 640 liraya bile var fakat ne olduğu belirsiz.spot.

ozanazy

ozanazy

Üye
Ne yaptın ya 699 liraya satılıyo her yerde :) şaka gibi. Her yerden kastım teknomarketlerde Sony garantili cihaz yanlış anlaşılmasın.

rapman

rapman

Üye
    Konu Sahibi
Ne yaptın ya 699 liraya satılıyo her yerde :) şaka gibi. Her yerden kastım teknomarketlerde Sony garantili cihaz yanlış anlaşılmasın.
abicim ben 702 liraya sadece ps3ün toptanını alıyorum yahu.kazıklanacak halim yok ya.bir link at da bakalım neyin nesiymiş.eğer sony bana verdiği fiyatla müşteriye verdiği fiyatı aynı yapmışsa bi çaresine bakarız..

--------------- Ekleme ---------------

769 TL
729 TL

bulabildiklerim bunlar.pek 699 liraymış gibi gelmedi bana..

gurkan2008

gurkan2008

Üye
şifre kırıldı artık 120 gb ps3 700 tl.pal sistem 5 oyun yüklü.
sahibinden.com birgöz atın derim.

ozanbjk07

Üye
oha 650 liraya gidiyor 120 gb lar. yeni çıkan 320 gblar teknosa gibi teknoloji marketlerinde ps move (ki bu paket normalde 150 lira civarında) ile 850 liraya falan satılıor. çok abartmışsın

rapman

rapman

Üye
    Konu Sahibi
oha 650 liraya gidiyor 120 gb lar. yeni çıkan 320 gblar teknosa gibi teknoloji marketlerinde ps move (ki bu paket normalde 150 lira civarında) ile 850 liraya falan satılıor. çok abartmışsın

2 Kol + 1 oyun = 250 lira
1 Move = 150 lira

abartma yok.benim verdiğim fiyat normal.ayrıca kaç kişi o 320 gbı dolduracak, neyle dolduracak merak ediyorum..

ozanazy

ozanazy

Üye
Neyse biz fikrimizi söyledik bugünkü sıcak fırsatlarda gördüm sanki 690 gibi bir fiyata BİM marketleri satmaya başlamış cihazı :) istersen bak. Hayırlı satışlar.

UP

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt