PKK ' ya Yardım Eden Ünlüler Kimler ?

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
PKK ' ya Yardım Eden Ünlüler Kimler ?
Ergenekon iddianamesinin ek klasörlerinde, PKK lideri Abdullah Öcalan'ın yakalanarak Türkiye'ye getirilmesinin ardından kendisine ve örgüte destek verenleri anlattığı ifadesinin tutanağı da yer aldı.

Milliyet'teki habere göre, delil klasörü 3 numaralı DVD'ye göre Öcalan ifadesinde PKK'ya Türkiye içinden destek olanların belli olduğunu savunarak, çoğunun HADEP çatısının altında toplandığını; Bucak, Adıyaman Kaviler, Suruç (Şanlıurfa) Kılıçlar aşiretlerinden dostlarının olduğunu ileri sürdü. Öcalan'ın sanatçılardan kendilerini desteklediğini idda ettiği isimler ise Ahmet Kaya, Şivan Perver, Gülistan ve Şahturna..

İbrahim Tatlıses'e ait olan Tatlıses Turizm'in gönüllü yardımlarını gördüklerini öne süren Öcalan, Halis Toprak'a ait Toprak Holding'den de zaman zaman parasal yardım gördüklerini savundu. Batman'daki petrol sendikalarından dostlarının olduğunu ve zaman zaman para yardımı gördüklerini iddia eden Öcalan, Antalya'da geniş yatırımlara giren Ceylan Holding'in pek çok yardım ve katkılarını gördüklerini ileri sürdü..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İbrahim tatlıses şimdiiiiiiiiiiii işin içinden çık çıkabiliyorsan;) Alayı biliyordu zaten yardım ettiğini.. :oke:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
allah hepsinin belasını versin

leiche

leiche

Emekli Yönetici
inşallah yardım edenlerin oğulları askerde ppk ile çatışır ama ölmez. ölmez diyorum çünkü ölürlerse onlara ödül olur. çatışsınlar o korkuyu yaşasınlar yada mayın vs. basarak sakat kalsınlar ve babalaına beddua etsinler.

bide millet bunların kasetini alıyor.
:sahan:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
inşallah yardım edenlerin oğulları askerde ppk ile çatışır ama ölmez. ölmez diyorum çünkü ölürlerse onlara ödül olur. çatışsınlar o korkuyu yaşasınlar yada mayın vs. basarak sakat kalsınlar ve babalaına beddua etsinler.

katılıyorum

akula

akula

Üye
inşallah yardım edenlerin oğulları askerde ppk ile çatışır ama ölmez. ölmez diyorum çünkü ölürlerse onlara ödül olur. çatışsınlar o korkuyu yaşasınlar yada mayın vs. Basarak sakat kalsınlar ve babalaına beddua etsinler.

Bide millet bunların kasetini alıyor.

aminnnnnnnnn

Calaissien

Üye

bende katılıyorum

mservank

mservank

Üye

amin

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Keşke leiche dostum... Keşke o yardım edenlerin oğulları askere gitseler :)

Ama ne yazık ki dünyanın hangi tatil beldesinde nasıl eğlendiklerini bilemeyeceğim ama bu ülkede kimisi sakatlıktan dolayı askerlikten muaf olur, kimisi eşcinsellikten kimisi de zenginlikten...

mservank

mservank

Üye
Bugün konuşma yaptı büyük büyük konuştu ibo

iremm

iremm

Üye
Keşke leiche dostum... Keşke o yardım edenlerin oğulları askere gitseler :)

Ama ne yazık ki dünyanın hangi tatil beldesinde nasıl eğlendiklerini bilemeyeceğim ama bu ülkede kimisi sakatlıktan dolayı askerlikten muaf olur, kimisi eşcinsellikten kimisi de zenginlikten...

çok doğru keşke askere gitseler o bile yok adamlarda ayrıca ibrahim tatlısesin çevirdiği dolaplar daha yeni değil öncedende biliniyordu yoksa kısa zmnda ayakta kalması bunca servete sahip olması öyle kolay değil ama bunlar açıklandıktan snra bile bu insanların hala tatil beldelerinde eğleniyor olması bzm suçumuz hiç tepkimiz yok çünkü

Soneday

Soneday

Üye
Lanet insanlar.

schumici

schumici

Üye
valla banlanmıycağımı bilsem buraya yazacak çok güzel şeylerim var ama zorda olsa kendimi tutuyorum. ALLAH hepsinin belasını versin:@:@:@:@

qurbuz

qurbuz

Üye
allah hepsinin belasını versin aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

nurikaratas

nurikaratas

Üye
allah belalarını versin...

Salihyet

Salihyet

Üye
Toprakümit Holding :naughty: :ehe