[Pixelpipe Inc] Facebook Browser v1.00(1) Symbian^3 Signed

• 12 Mayıs 2011
  • 17623 Okunma
  • 34 Cevap

1. Browse Facebook with the optimized web interface for touch handsets. Our browser takes advantage of HTML5 for increased performance & usability.

Note: Check-ins are only supported for handsets with Qt 4.71 & above & Qt Mobility 1.01

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: Sensation

[Pixelpipe Inc] Facebook Browser v1.00(1) Symbian^3 Signed İndir

kurtbilal, MaxipmaN, leqo35 ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. chat var mi acaba

3. Denemeniz lazım. Bilmiyorum.

4. Chat yok ama N8in kendi tarayıcısını sollar geçer :D gerçekten begendm :D

5. arkadaşlar bu qt nedir ya ne işe yarar yükleyen herkezde problem war şmdi bunu kurmak iiçin qt mi lazım ?? we bu widget oluomu acaba bildirimler gelince ötüormu telefonumuz

6. valla çok güzel ben beğendim normal tarayıcıyı kullanmıyorum artık ve widget destekli değil maalesef

7. Dün indirdiğimde feci şekilde algılama sorunu vardı, birşeyi yapması için 2-3 kere basmak gerekiyordu.. Acep yeni sürüm mü çıkardılar bir bakayım

8. videoları acamadım ,ekran beyaz oluyo öylede kalıyo,simdiden tsk.

9. bu surum cok iyi gercekten ama guncelleme lazim..insallah gelir resim ve video paylasimi yapilmiyor..

10. Ben yukledim ve birkac gun sorunsuz calıstı. Fakat son 2 gundur wallda gezinirken bazı postlara denk geldigi zaman kilitlenip cıkmaya basladı.Fabrika ayarlarına geri donup tekrar yukledim 2 sonra yine aynı hatayı verdi. Canıma tak etti artık. Facial programını indirdim 2.5 lira. notification da var. ama onun da gelistirilmesi gerekiyor. Bilginize.

11. telefonu kilitliyo yeni surumü varmı acaba

12. Teşekkürler:evet:

13. evet bende de aynı sorun var ilk bir kaç gün sorun yoktu ama son iki üç gündür kendini kapatıyor ilkden ram yetmiyor sandım ama hiç program açık değilken bile kendini kapatıyor

14. teşekkürler

15. Teşekkürler

16. thankssss.....

17. touch.facebook.com u program yapmışlar sadece :) Alayına m.facebook + Facebook Chat mSonar :D

18. :tşk:

19. teşekkürlerr

20. fmobil kadar sagliklisi yok fmobil i tek gecerim

Yüklüyor...
23/10/2018 - 23:31