Piranha 1335 Araç İçi Kamera Kutu Açılımı / Test

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Piranha 1335 Araç İçi Kamera Kutu Açılımı / Test
Merhaba arkadaşlar Piranha 1335 araç içi kamerayı inceledim ve kısa testten sonra iade ettim . İnceleme yazısını ürünü iade ettiğim için yazmadım bu seferlik sadece videoyla karşınızdayım .

Piranha 1335 kamera özellikleri :
4.0 " Ekran
130 ° görüş açısı
G sensörü , hareket algılama , otomatik kapanma , ekran kapatma , döngüsel kayıt .
3 kamera (yol-iç-park)
Yol kamerası 1080p , 720 p kayıt yapıyor
İç ve park kamera 480p çözünürlükte kayıt yapıyor.
Park kamerasında ledler mevcut
Dahili mikrofon ve batarya. 32 gb sd kart desteği.
Kutu içerisinden park kamerası kablosu ve montaj aparatları , adaptör (5V 1A) çıkıyor.
Kablolar uzun , kenardan dolaştırıp takabilirsin.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

İade nedenlerim ve eksileri:
-3 kamera koymuş tamam güzel hoş lakin cihaz 3'ünü de farklı dosyalarda kaydediyor. Gerek yok 3 kameradansa tek kaliteli kamera yeterli
-Ekranı vasat kalitede ekran koymaktansa wifi koy telefondan kontrol yapalım, kamerayı iyileştir

-Arayüzü ve menü tuşları berbat. Menüde gezmek zor
-Bataryası şarj olmadı
-Fiyatı
-Malzeme kalitesi

Artı yönleri:
-Yol kamerası idare eder . Geniş açılı .
-Kablolar gayet kaliteli
- G sensörü olması iyiydi. Araç park halindeyken çarpan olursa direkt kayda başlıyor.

Yorumları alalım @DarkredBlue61 uzmanlık alanın.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bu tarz bir ürün ben de aldım bit pazarından. 15 TL idi. Aynadan kameralı olan. Berbat bir ürün. Ama icinden 32gb Sandisk kart çıktı.

• Cool
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
  • Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
müsait bir zamanda inceleyecceğim inşallah

• Şaşırdım
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
02:08 video formatı avi? yuh artık
02:10 3 kameralı cihazin şarj cihazi nasıl 5 volt 1 amper olur şaşırtıcı.benim a119 bile 1 amper üzeri vede tek kamera.
08:04 bu nasıl türkçeye çeviri felaket resmen.
15:00 ses zaten felaket ama ön kamera idare eder.
arka kamera kayıtarınıda paylaşsaydın keşke

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bu cihaz gibi bir cihaz ile 32gb hafıza kartına 4 saat 20 küsür dakika kayıt ancak yapabildim

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
02:08 video formatı avi? yuh artık
02:10 3 kameralı cihazin şarj cihazi nasıl 5 volt 1 amper olur şaşırtıcı.benim a119 bile 1 amper üzeri vede tek kamera.
08:04 bu nasıl türkçeye çeviri felaket resmen.
15:00 ses zaten felaket ama ön kamera idare eder.
arka kamera kayıtarınıda paylaşsaydın keşke
Arka kamerayı takmadım . İade etmeden önce test videosu çekmek istedim. Kabloyu arabanın arkaya çek mıntajla falan gerek yok yani.

200 lira buna vermektense ekransız xiamoilerden alırım hem camda az yer kaplar hem kayıdı kaliteli olur . 150 fazla vererek alabiliyorsun

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve DarkredBlue61
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Arka kamerayı takmadım . İade etmeden önce test videosu çekmek istedim. Kabloyu arabanın arkaya çek mıntajla falan gerek yok yani.

200 lira buna vermektense ekransız xiamoilerden alırım hem camda az yer kaplar hem kayıdı kaliteli olur . 150 fazla vererek alabiliyorsun
Gayet mantıklı. aslında hem navigasyon hem de kaliteli kamerası olan bir cihaz olsa iyi olacak. Tomtomda var mı acaba?

Üst Alt