Pinterest Hesap Silme

Sponsorlu Bağlantılar

 • 25 Haziran 2019
 • 55 Okunma
 • 0 Cevap

 1. 25 Haziran 2019 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Ülkemizde de son yıllarda yüz binlerce üyeye kavuşan en büyük sosyal platformlardan biri olan Pinterest bildiğiniz üzere video ve görsel paylaşımlar yapabildiğiniz bir sanal ortam olarak yayın hayatına devam etmektedir. Sizde beğendiğiniz görselleri veya videoları kendi üyeliğiniz ile Pinterest üzerinde paylaşabilir ve diğer kullanıcılara gösterebilirsiniz.

  Her ne kadar gün geçtikçe Pinterest kullanıcı sayısı artıyor olsa da birçok kullanıcı da artık ihtiyaç duymadığından dolayı veya farklı sebeplerden dolayı Pinterest üyeliğini silmek istiyor. Bende sizlere bu yazıda kısaca Pinterest hesap silme işlemi nasıl yapılıyor onu anlatacağım. Öncelikle İşletme hesabına sahip kullanıcıların Pinterest iletişim kısmından şirket ile iletişime geçmeleri gerekmektedir aksi halde işletme hesapları kapatılmamaktadır.

  Diğer taraftan normal kullanıcılar ise uygulamanın sağ üst kısmında yer alan üç noktaya basarak uygulamanın ayarlarına girerek oradan hesap ayarları kısmına girmesi gerekmektedir. Hesap değişikliklerinin altında "hesabı devre dışı bırak" yazısına tıklayarak uygulamayı bırakma sebebinizi yazabilir ve Pinterest üyeliğini iptal edebilirsiniz.
   


  Yazan: Buğra

  Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/07/2019 - 13:33