Ping sürekli yüksek yardım edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Tyrann

Tyrann

Üye
    Konu Sahibi
Ping sürekli yüksek yardım edin.
İyi akşamlar.Arkadaşlar benim sorunum 16 mbit internet kullanıyorum, indirme hızım 2mb/sn.Ama cs 1.6 oyununda sürekli 75-80 arası ping alıyorum.Bunun nedeni ne olabilir nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim.(Konu yanlış yerdeyse özür dilerim başka acacak yer bulamadım.)

hikmet366

hikmet366

Üye
İnternetin hızı düşmüş kota bitmiş

Ve interneti başka biri kullanınca ping yükseliyor biraz benim bile ping 30 28 arası

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hız Testlerindedemi Aynı Pingi Alıyorsun? Hızın Ne Kadar Yüksekse Ping O Kadar Artabilir Bence Normal Pingin Şu Anda

hikmet366

hikmet366

Üye

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Telefon Ayrı Ama
Diycemde Evet Seninki Niye O Kadar DÜşük :hmmm Bende Bakim Bi Dk:blink:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Evet Sanırım SOrun Var Arkadaşda :hmmm
İndirme Yaptiğim Halde Net 3 Mbps Bu Arada 21 Çıktı

Acaba Kullandiğin Bİşeymi Var Güncelleme Yapan Bişey Vs Modemi Kapa Aç Bi PCyide İnternete Erişen Şeyleri Gözden Geçir Bİ
Fark etmiyor pc de aynı sonuç kablolu olduğu için birazdan yüksek download alırım :)
Mobil Veriden Şey Yaptın Sandım :zong:

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
Tyrann

Tyrann

Üye
    Konu Sahibi
Hiz testi yaptim 14 mbps cikti.Baskasi wifi'ye girdiginde ping 75'den 90'lara cikiyor.Wifi'yi kapatip lan kablosuyla girdimde ping yine ayni. :(

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hiz testi yaptim 14 mbps cikti.Baskasi wifi'ye girdiginde ping 75'den 90'lara cikiyor.Wifi'yi kapatip lan kablosuyla girdimde ping yine ayni. :(
Tek Senmi Bağlanıyorsun Acaba Modeme? Ayrıca Dediğim Gibi 100 e Kadar Bence Sorun Olmaz Ping?

Jus7ice

Jus7ice

Üye
Evet Sanırım SOrun Var Arkadaşda :hmmm
İndirme Yaptiğim Halde Net 3 Mbps Bu Arada 21 Çıktı

Acaba Kullandiğin Bİşeymi Var Güncelleme Yapan Bişey Vs Modemi Kapa Aç Bi PCyide İnternete Erişen Şeyleri Gözden Geçir Bİ

Mobil Veriden Şey Yaptın Sandım :zong:
Bende okurken öyle sandım :kop2:

exp_l0it

exp_l0it

Üye
örneğin tr lol serverinde 60-70 ping alıyorum şuan. 3mbps bile olsa. ama savage xr serverinde ping 100 civarı oynayıp duruyo açıkçası.
biraz oynak bi durum :ehe
speedtest de 34 verdi :kop:
up ınız çok yavaş :(
1.85 bende

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
örneğin tr lol serverinde 60-70 ping alıyorum şuan. 3mbps bile olsa. ama savage xr serverinde ping 100 civarı oynayıp duruyo açıkçası.
Aslında Oyunlada Alakalı Çoğu Bana Sorarsan Hız Arttığında Pingde Artıyor Gibi 3mbpsde Kesintisiz Oynuyordum CS Globali
up ınız çok yavaş :(
1.85 bende
Fakirlik Abey :mahcup:

• Beğen
Tepkiler: afatsumlug97
exp_l0it

exp_l0it

Üye
Aslında Oyunlada Alakalı Çoğu Bana Sorarsan Hız Arttığında Pingde Artıyor Gibi 3mbpsde Kesintisiz Oynuyordum CS Globali

Fakirlik Abey :mahcup:
ama lolde biri servere ping attımı internetinizi bipliyolar öyle bi sorunda var herkesin düştü bi ben 25mpbs ile kaldım oyunda diyom noluyo :D
karşı oyunu pingliyomuş :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ama lolde biri servere ping attımı internetinizi bipliyolar öyle bi sorunda var herkesin düştü bi ben 25mpbs ile kaldım oyunda diyom noluyo :D
karşı oyunu pingliyomuş :D
O Kadarını Bilmiyorum Online Çok Nadir Oynarım :sirit:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ya offlarda bir süre sonra sıkıyo. genelde hikayesi olan oyunları severim tomb raider crysis..
Red Alert 2 Yada Boş Zaman Geçirmeye Gerek Yok En Azından Beyin Çalişir Zaten Hile Kullanıyor Çoğu Girdiğim Günahamı yanayım Sinirlerimin Tepeme Çıktığınamı

Jus7ice

Jus7ice

Üye
hilesiz her oyun daha eğlencelidir zaten zorunu beceremiyorsan hile kullanmak zorunda değilsin daha kolay modda açabilirsin adama anlatıyorum ama anlamıyor :hmmm

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
hilesiz her oyun daha eğlencelidir zaten zorunu beceremiyorsan hile kullanmak zorunda değilsin daha kolay modda açabilirsin adama anlatıyorum ama anlamıyor :hmmm
Adam :lac: Kul Hakkı GTA Filan Rezillik Csde Yine Nadirde Hele Ruslar Filan Aşiri Abartıyor

• Beğen
Tepkiler: Jus7ice

Üst Alt