OfficeSuite - Office, PDF, Word Sheets Slides Note v10.3.17781 [Premium Mod]


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
OfficeSuite Word, Excel ve PowerPoint belgelerini kolayca görüntülemenizi, düzenlemenizi ve oluşturmanızı ve gelişmiş PDF işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlar. Entegre dosya yöneticisi ile birlikte, Android'de mevcut olan en zengin özellikli mobil ofis çözümüdür. Android 4.1 ve üzeri gerektirir. Ayrıca uygulama Premium sürüm olduğu için, tüm ek özellikler açıktır.

YENİLİKLER:
• Upload to Drive - Now you can upload local files to Drive.
• Various bug fixes based on your feedback.

MOD BİLGİSİ:
Premium features unlocked;
Optimized graphics and cleaned package resources for fast load and small size;
Disabled / Removed unwanted Permissions + Receivers and Services;
No forced popup to install File Commander;
Drive Cloud works;
Analytics / Crashlytics disabled. 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: osicik, Yusuf_EMRE ve eren3271

aycan54

Üye
Teşekkürler.
 
corus54

corus54

Üye
Teşekkür ederim
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt