phone torch lite 2.00 yepyeni ovi store"den

• 18 Ekim 2010
  • 21706 Okunma
  • 67 Cevap

1. evet arkadaşlar sonunda "phone torch lite 2.00" ücretsiz ve sertifika sorunu olmadan indirin kullanın.

ürünü sınırsız kullanabilirsiniz

not: benim telefonum nokia - e55

Yazan: laboxz21

phone torch lite 2.00 yepyeni ovi store"den İndir

2. teşekkürler..

3. Sağol kardş çok iyi çalışıyor flaş sönmüyor,,telefn nokia E52

4. Güzel uygulama teşekkürler

5. N95 "Özellik desteklenmiyor"...:bilmm

6. aynen bende de özellik desteklenmiyor dedi bu flash ı sürekli yakan bi fener programı yok mu yaw eski sürümünde yanıp yanıp sönüyor benim sitediğim sürekli flash ı yakan bi fener programı varsa elinde olan paylaşsın lütfen :s bu arada flash ın beyaz ışığını yakan program olsun yoksa ışık diye bi pro paylaşmışlar sözde fener prosu diye o kameranın kızıl ışığını yakıyor hani vidyo çekerken kamerada yanan kırmızı ışık o da zaten işe yaramaz el feneri olması için beyaz ışığı sürekli yakaacak bi pro lazım :s

7. walla arkadaşlar ben bu programı "ovi mağaza"sında gördüm indirdim çalıştı ve burada paylaştım.ayrıca led ışığı 1saate kadar açık kaldı. hiç sönmedi.

8. teşekkürler

9. E 55 çalışıyor, Saol.

10. c5 te de çalışıyor ama ilk açılışta ovi sitesine gidilsin mi diye soruyor

11. n95 8gb destekleyen program yokmu yhaa...beyaz ışık yakan,ben çok aradım bulamadım bilen varsa yard. olabilir mi ? teşkler...

12. güzel bir program,denedim..

13. Kardeş sağol benimde e55 ve çalıştı. Register ettikmi daha iyi ama olsun şimdilik böyle devam.

14. rica ederim. yardımım dokunduysa ne mutlu bana. update etmeye gerek yok. 1.5 saat (abartmıyorum) açık kaldı. ışık hiç kesilmedi.

uygulamanın çalışmadı arkadaşlara sesleniyorum. hergün "ovi store"yi kontrol edin. belki kısa bir süreliğine ücretsiz sürümü yayınlaya bilirler. çünkü ben böyle buldum bunu.

15. sağol kardeşim

16. 5800 da denicem ama olmaz gibi geliyo

17. teşekkürler

18. n95 olmuyor

19. Teşekkurler!

Yüklüyor...
21/09/2018 - 12:32