Phone Remote Control 5.0 (Son Sürüm)

Sponsorlu Bağlantılar

Programı Nasıl buldunuz

• Kullanılan toplam oy
    215
  • Anket kapatılmış .
mabdussamed

mabdussamed

Üye
Teşekkürler elinize sağlık

gezegen94

Üye
ya telefondan pc ye nasıl fotoğraf falan atcaz

tirtil8

Üye
eyvallah kardeş emeğine sağlık e65 te sorunsuz çalışıyor süper bir program beğendim :oke:

icecrash

icecrash

Üye
E71 hiç bir versiyonu wifi ile çalışmıyor

levo75

Üye
saol ellerine sağlık

amedraa

Üye
baba süpersin yaa makinada sabah akşam download ediyorum akşam kalkıp makinaya bakacağıma artık telefondan ilgilenebilirim harbi beğendim.

winamp olayı felanda var istediğin programa tıkla ayağına gelsin :D

ne2626

Üye
kardeş bu program blututla kullanılmıyomu bn 6300 kullanıyorum pcde blutut aygıtı olmasına rağmen görmüyor

vedat533

vedat533

Üye
saol

WEYSOOW

Üye
elinize sağlılk

melankolia08

Üye
telefona atılcak olan dosyası yok arkadaşım

rock83

rock83

Üye
Klavyene sağlık deniyorum :D

harami123

Üye
benim telefonum n8. proğram sorunsuz çalışıyor ama ses ayarını yapamıyorum. çünkü telefonda tuş yok. programda v <> tuşlarını kullan diyor. sanal klavyeyi de kullanamıyorum. bi fikri olan varmı acaba?

ikayhanlar130

Üye
wifi ile yapamayanlar için anlatıyorum
1-bilgisayardan programı açın settings'e gelin oradan WiFi bölümüne tıklayın ve enable wifi connections'un yanındaki kutucuğa tıklayıp işaretleyin
2-enable wifi connections'ın altındaki set custom port(optional) kutucuğunda işaret varsa kaldırın
3- apply basın daha sonra programın üstünde not connected please connect from phone to unknown Bluetooth(COM?) or WiFi (.....) yazan yerde ... lı yerde yazan ip numarasını bi yere yazın aklınızda tutun (:54868 li kısım hariç)
4-telefondan programı açın ve settingsten wifi settingse basın ip yazan kısma bilgisayardan bulduğumuz yani 3. adımdaki aklımızda tuttuğumuz ip adresini yazalım ve saveye basalım sonra connect wifi'ye basın oradan wlan ağını seçin bu kadar inşallah herkes yapabilir..

evroo

evroo

Üye
Eyvallah brolar güzel program

muhammedakiftas

Üye
jar dosyasını bulamadım

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

hamza4966