Phoenix V.2012.50.001.49220 + Türkçe Yama + Resimli Kullanım

Sponsorlu Bağlantılar

kelooo

Üye
kurulumdan sonra program açılmıyor sadece internet sitesine bağlanıyor

kelooo

Üye
oldu çok sağol

kelooo

Üye
hocam şimdide teli görmüyor Nokia suit görüyor ama Phoenix görmüyor sadece no connectıon yazıyor usb 1 falan yok

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
hocam şimdide teli görmüyor Nokia suit görüyor ama Phoenix görmüyor sadece no connectıon yazıyor usb 1 falan yok
telefon açık konumda iken bağlı olacak. Ayrıca usb bağlantı modu nokia suiti modunda olacak

• Beğen
Tepkiler: dmyksllll

kelooo

Üye
tel açık hocam nokia suit olarak bağlı

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
tel açık hocam nokia suit olarak bağlı
O zaman telefonu usb den çıkar. Phoenix i ve onunla yüklenenleri kaldır ve pc yeniden başlat. Phoenix.exe uygulamasına sağ tıkla yönetici olarak çalıştırıp yüklemeye başla ve yükleme bittikten sonra telefonu usb ile pc e bağla. İstenen izinlere izin ver. geç oldu ben yatıyorum yardım eden olur belki olmazsa yarın yardım ederim. Kolay gelsin

kelooo

Üye
sağol hocam iyi geceler

kelooo

Üye
ne yaptıysam olmuyor nokia pc suıt görüyor ama ne phoenix nede nokia software updater gömüyor teli ne yapabilirim
@haqanguven

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

kelooo

Üye
denedim ama olmuyor

kelooo

Üye
The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x84212007 (-2078203897)

Firmware: None of supported Programming Devices were detect or the connection is not opened

böyle bi hata alıyorum flash atarken bilgisi olan varmı bu arada nokia fune ile bağlana bildim phoenixe

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x84212007 (-2078203897)

Firmware: None of supported Programming Devices were detect or the connection is not opened

böyle bi hata alıyorum flash atarken bilgisi olan varmı bu arada nokia fune ile bağlana bildim phoenixe
Phoenix sorunsuz kurulduğundan emin misin? Virüs programını devre dışı bırakarak kur. O engelleyebilir

55EnGizli

Üye
evols u buradan mı kuracaz tel. Nokia 500

55EnGizli

Üye
görseller güncellensin lütfen acil
görseller güncellensin

Üst Alt