Phoenix telefonu gormuyor

Sponsorlu Bağlantılar

orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi
Phoenix telefonu gormuyor
selam,arkadaslar nokia 500-e flash atmak istiyorum ama phoenix telefonu gormuyor,telefonu acikken nokia ovi usb modunda bilgisayara takiyorum ama olmuyor....lutfen acil yardim...tesekkurler

kaptan23

kaptan23

Üye
bilgisyarda pc suit varmı tavsiyem önce pc suit yükle telefonu ona tanıt sonra kapat pc suiti .phoneexi aç yüzde doksan görmesi lazım

bayon

Üye
nokia suit aaçık ise çıkış yap sonra telefonu bağla no connection yazan yere tıkla rm-xxx yazar o bağlı oldugunu gösterir eğer bu olmuyorsa nokia ya dair butun programları revo unistaller gibi prpgrmlarla sil tekrar yükle

orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi
nokia suit aaçık ise çıkış yap sonra telefonu bağla no connection yazan yere tıkla rm-xxx yazar o bağlı oldugunu gösterir eğer bu olmuyorsa nokia ya dair butun programları revo unistaller gibi prpgrmlarla sil tekrar yükle
no connection falan yazmiyor sadece file falan yaziyor

- - - Eklendi - - -

bilgisyarda pc suit varmı tavsiyem önce pc suit yükle telefonu ona tanıt sonra kapat pc suiti .phoneexi aç yüzde doksan görmesi lazım
olmadi

kaptan23

kaptan23

Üye
Conectionun yaninda kutu içinde eğer görmüyorsa no connection yazmasi lazim flaşhingin hemen altindaki kutuda

- - - Eklendi - - -

oaraya tıklayıp seçiyorsun zaten telefonu direk görmez marka olarakta görmez Rm-artık kodu neyse

orxan_92

orxan_92

Üye
    Konu Sahibi
Conectionun yaninda kutu içinde eğer görmüyorsa no connection yazmasi lazim flaşhingin hemen altindaki kutuda

- - - Eklendi - - -

oaraya tıklayıp seçiyorsun zaten telefonu direk görmez marka olarakta görmez Rm-artık kodu neyse

team-da yapa bilirmisin?

kaptan23

kaptan23

Üye
bilirim gönder bi bakayım

bayon

Üye
büyük ihtimal yanlış phoneix sürümü yüklemiş arkadaş

sosyee

Üye
2010 mu yukledi 2013 mu benim pcde rm görmyor bi halt anlamadm elmde e6 war guwenlik kodu nedeniyle phoenix le flash atcm tlfna rm dosyasnı hç görmedgi içn atamyrm .

Jan

Jan

Üye
niye cvp verilmemiş bu arkadaşa..

Cadillac34

Üye
Aradan kaç sene geçmiş konuyu güncellemişsin. Eğer sorunun varsa sorabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
Ne yaptı isem görmüyor telefon u usb phoenix

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Tekefonun modeli nedir
Phonexi yönetici olarak çalıştırmayı denediniz mi ?