Philips Xenium E168 Hakkında Bilgi Edinme


gokan90

Üye
    Konu Sahibi
Philips Xenium E168 adlı modeli dedeme almayı planlıyorum. fazla özeeliği yok kullanımı basite benziyor, tek beklentim uzun süre idare etmesi. Bu telefon hakkında görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Şarj süresi iyi olan bir telefon edebilir, bence de kullanımı kolay alabilirsin.
 
  • Beğen
Tepkiler: gokan90
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt