• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Philips İle Evde Gerçek Sinema Keyfi

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ultra ince ve kablosuz soundwoofer modelleri ile yeni Fidelio hoparlörlerini IFA 2014 Fuarı’nda tanıttı.


Ana çubuk ve iki ayrılabilir hoparlör dâhil soundbar’ın her parçası, bağımsız Bluetooth hoparlörler olarak kullanılabiliyor. Çok yönlü ve güçlü ayrılabilir hoparlörleri evinizde veya bahçenizde istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Pil sadece tek bir kez şarj ile müzik için 5 saate kadar ve film için 10 saate kadar dayanır. Ana çubuk, kolay ve sezgisel eşleştirme için NFC’nin yanı sıra yüksek duyarlılıkta akış için Bluetooth aptX® ve AAC içerir.​

Bu ince, kompakt subwoofer’dan çıkan sesin gücü hissedip ve boyutları ötesinde bir bası deneyimlemek mümkün. 6,5″ sürücü, her tarafı sararak odanızı kaplayan etkili bir bas etkisi yaratmak için çift bas portu ve 50W çıkış gücü ile birleşiyor. Subwoofer’ın nereye yerleştirildiğine bağlı olarak geçiş frekansı, subwoofer ile TV hoparlörleri arasında en iyi sesdengesini sağlayacak şekilde ayarlanabiliyor.
 
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Ülkemizde fiyatı ne kadar olur ki bu cihazın?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected]icep.com mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt