• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Philips [email protected] : 1 Ay Bekleme Süresi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
Philips'in yeni multimedya telefonu Xenium Saber, nam-ı diğer [email protected], memleket sathında satışa sunuldu.

Akıcı hatlara sahip kapaklı bir telefon olan Saber, pil dayanıklılığı ile ünlü Xenium serisinin bir üyesi. Dolayısıyla şanına yaraşır şekilde 8 saat konuşma, 22 saat müzik çalma, 1 ay da bekleme süresi sunuyor. Telefon, bu coşkun enerjiyle Bluetooth kulaklık destekliyor ve MP4 ile H263 formatlarında video çekip oynatıyor.

Telefonun diğer bir ufak ama sempatik özelliği ise, kalın cilası sayesinde o sevimsiz çiziklerin oluşmasını engelleyen ekranı. Bahis konusu ekran 1.9 inçlik, 262 bin renkli, cam gibi bir TFT ekran olunca, insan çizilmesini haliyle pek istemiyor.

EDGE sahibi olan Saber, kullanıcısına hızlı bağlantı sağlıyor. MicroSD kart yuvası ile de çokluortam dosyaları için bolca yer açabiliyor.


yahoyt
 
Ozan

Ozan

Admin
Şahane bir bekleme süresi gerçekten.

Sadece telefon amaçlı telefon kullanan, şarjı çok gitsin isteyenlerin çok güzel bir alternatifi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt