Nokia 700 Hacksiz + Kutu + 24 Ay Garanti + Bimeks ürünü + maxicep özel fiyata

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ferhat burak

ferhat burak

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 700 Hacksiz + Kutu + 24 Ay Garanti + Bimeks ürünü + maxicep özel fiyata
Herkese Merhaba,
9 Kasım 2012'de Alanya Bimeks'ten aldığım Nokia 700 telefonumu satıyorum.

Öncelikle;

1. Cihazı, eski hattım aktif tutulsun diye bu telefona taktım. Pek kullanılmamış olup ve çekmece telefonu niteliğinde duruyor.
  2. Cihazda toplam arama süresi 1 saat bile değil ve pek internete de girilmemiş olup bu durum batarya performansını çok iyi olduğunu gösteriyor.
  3. Cihazı sık sık kullanmadığımdan dolayı haftada sadece 2 kez şarj ettiğim için batarya ve performans açısından yine çok iyidir.
  4. Cihazın orijinal jelatini hala üstündedir. Düşme, darbe içi açılma asla söz konusu değildir.
  5. Cihazın performansı çok iyidir ve donanımları eksiksiz çalışmaktadır (arama, mesaj, internet, bağlantılar,ekran, ses v.b. )
  6. Kutusundan sadece cihazı kullandım. USB kablosu, şarj cihazı ve kulaklığı, ilk aldığım gibi lastiklenmiş şekilde duruyor.
  7. Her şeyi olup, 21 ay garantisi devam etmektedir.
  8. Temizlik, performasns, aksesuarlar yönünden her türlü garantiyi veriyorum ve puanım 10/10'dur
  9. Cihazı hiç 3G'de kullanmadım. 2G hep kullandım bu da bataryanın daha uzun sürede aktif kalmasını ve batarya performasnını önemli derecede etkiledi.
  10. Cihaza, Hackleme, FW, MODlama, CFW kesinlikle atılmamıştır. Servise gitmemiştir. Yazılımsal ve donanımsal problemi yoktur.

Cihazı satmamın sebebi; üniversite harç paramı yatıracağım. Yoksa bu en ince ve zarif telefonu neden satıyım ki.

Yine de üstün özelliklerinden bahsediyim:

Dünyanın en ince, zarif ve küçük akıllı telefonu olduğu söyleniyor.
Çok hafif ve şık bir tasarıma sahiptir. Cebinizde hissetmezsiniz. Cüzdana bie giriyor..
Çok hızlı ve stabil çalışmaktadır. Kasma ve donma yoktur. çünkü işlemci hızı 1.3 ghz'dir.
1.3 GHZ İşlemci, 512 MB Ram, 1GB Rom, 128 MB Ekran Kartı, 2GB Dahili hafıza + 32GB MicroSD hafıza kartı destekliyor.
Alternatif Nokia modellerine göre: Daha yüksek veri aktarım hızı, Daha küçük boyutlar, Daha güçlü işlemci, Daha ince, (3G açık) Daha uzun ömürlü batarya, (2G ile) Daha uzun ömürlü batarya, Daha hafif..
Entegreli ekran kart sayesinde uyumlu HD oyunları sorunsuz oynatıyor. 1.3 GHz işlemci sayesinde 15 adet (bu kadar denedim belki daha fazladır) programı aynı anda sorunsuz çalışıtıryor.
ClearBlack Ekran vardır (Yüksek konstratlı ışıklı ortamlarda bile daha keskin çözünürlük ve daha iyi görüntü elde ediliyor)
Gorilla Glass Cam vardır (Darbelere ve çiziklere dayanıklı özel cam tabaka)
İşletim Sistemi: Orijnal Nokia Belle Futue Pack 2 yüklüdür. (Symbian Donna)
Bluetooth 3.0, WiFi (kablosuz net), 3G veri transferi , 32GB desteklenen kapasite, 3.5mm kulaklık jakı, USB'den şarj, Flash Lite desteği, Ovi markette çok sayıda uygulama + oyun, çoklu dokunmatik ekran, Ücretsiz Sesli Navigasyon, Yakınlık Sensörü, İvmeölçer, Pusula, Diğer Sensörler, 5 MP EDOF kamera + Flash, Radyo, 640 x 360 yüksek çözünürlüklü 16 milyon renk destekli ekran, Çok iyi batarya performansı (1 saat şarj = 465 saat bekleme süresi) , HD kamera ve video kaydedicisi 720p, keskin ekran 229 PPI, 16:9 True Cinematic Ekran, HD oyunlar ve uygulamalar. Divx ve Avi video dosyalarını açabilme özelliği ve daha neler neler.

Kutu İçeriği

1 Adet Nokia 700 Siyah
1 Adet Orijinal Şarj Cihazı (Kullanılmamış)
1 Adet Orijinal Kulaklık (Kullanılmamış)
1 Adet Orijinal USB Kablosu (Kullanılmamış)
Bimeks Fatura 24 Ay garantisi + Cihaz Evrakları

Sonuç: Küçük bir cihazın çok büyük işler başarması ve kalitesi, tasarımı ve bir o kadar temiz olması bu cihazı alan kişinin çok memnun kalacağı gibi olacaktır.

Fiyat 400TL ve Sondur. Takas yoktur. Tekrar söylüyorum satmamın nedeni okul harçımı yatırabilmek içindir.
Beni buradan tanıyan bilir. Çok temiz ve uygun fiyatta cihazlar (iPhone, Sony Xperia, Nokia) sattım. Hiç sorun yaşamadım. Güven her şeyden önemlidir.

Cihazla ilgili yanlış bilgiler verdiysem affola ve bu durumu bana bildiriniz..

::RESİMLER::

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Cihaz guzel gozukuyor fiyat yazmamissin :hmmm

- - - Eklendi - - -

Cihaz guzel gozukuyor fiyat yazmamissin :hmmm

ferhat burak

ferhat burak

Üye
    Konu Sahibi
fiyat maxicep üyelerine özel 350tl fiyatına düştü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt