Pgware Throttle [İnternet Bağlantınızı Hızlandırın]

Sponsorlu Bağlantılar

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Pgware Throttle [İnternet Bağlantınızı Hızlandırın]

Pgware Throttle , modem ayarlarınızı optimize ederek internet bağlantınızı en üst seviyede tutmak için geliştirilen profesyonel bir programdır . Bu program yardımı ile internet bağlantınızı iyileştirebilirsiniz . İnternette daha hızlı gezinmeniz için aktif olarak çalışan bu program çok az sistem kaynağı tüketerek bilgisayarınızı asla kasmıyor . İşletim sisteminiz ile uyum içerisinde çalışarak internet bağlantınızı optimize edip daha iyi bir bağlantı sağlıyor .

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çok Fark Olmuyo Bence

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Auslogics BoostSpeed kini Denedimde Sanki BelirliBir Süre Sonra Ağırlaşıyor Sistem Daha Doğrusu İnternet.İnternetim 3 Mbps Şu Anda Ortalama 385 KB Çekiyor 1 MBPS Net Ortalama 130 KB Çeker Yani 3*130=390 KB Çekmem Gerekirken 385 KB Çekiyor Saniyede 5 KB De Fire Versin Yeter Bana :D

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Auslogics BoostSpeed kini Denedimde Sanki BelirliBir Süre Sonra Ağırlaşıyor Sistem Daha Doğrusu İnternet.İnternetim 3 Mbps Şu Anda Ortalama 385 KB Çekiyor 1 MBPS Net Ortalama 130 KB Çeker Yani 3*130=390 KB Çekmem Gerekirken 385 KB Çekiyor Saniyede 5 KB De Fire Versin Yeter Bana :D
hızın çok düşük hangi interneti kullanıyorsun? Benimki 16Mbps TürkTelekom

Üst Alt