Peugeot 207 2007de geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
Peugeot 207 2007de geliyor

Peugeot, 206'nın veliahtını yollara çıkarmaya hazırlanıyor. Ürün gamını baştan aşağıya elden geçiren Fransız üreticinin son hedefi mini sınıftaki pazar payını artırmak.

Mini model, markanın 407 ile başlattığı tasarım anlayışı neticesinde selefinden daha güçlü bir görünüme sahip. A sütununun şekli sebebiyle tavan yüksekliği düşük görülen otomobilin ön camı da 307 kadar büyük tasarlanmış.

Üç ve beş kapılı karoser tipleriyle üretilecek olan otomobilin zaman içinde CC ve station wagon karoserli versiyonlarının da üretilmesi planlanıyor.

306 ile aynı boyutlar

Şu an için otomobilin 206'dan daha büyük boyutlara sahip olacağı bildiriliyor. Firmadan sızan bilgilere göre uzunluğu 4,030 milimetre civarında olacak otomobilin boyutları eski 306 modeliyle hemen hemen aynı olacak.

207, Citroen C3 ve Peugeot 1007 gibi PSA grubunun PF1 ismini verdiği platform üzerinde yükselecek. Otomobilin iç mekanında da büyük bir değişime gidilmiş.

Otomobilin orta konsolunun üstünde bir dijital ekran bulunacak. Havalandırma ızgaralarıysa daha alta konumlandırılmış. Yenilenen müzik sistemi ve klima kumandaları üst bölümden bağımsız olarak tasarlanmış. Malzeme kalitesi selefinden daha yüksek olacak.

2007'de geliyor

207'nin motor gamı da bir hayli zengin olacak. Benzinli motorlar 1.1 litre 60 HP, 1.4 litre 75 HP ve 88 HP, 1.6 litre 110 HP, 2.0 litre 136 HP ve 177 HP'lik ünitelerden oluşuyor. 1.4 litre 68 HP ve 1.6 litre 109 HP'lik dizel motorlar da 207'ye can verecek.

207'nin mart 2006'da düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarı'nda sergilenmesi bekleniyor. Otomobilin Türkiye'ye geliş tarihiyse 2007 ortaları.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Tasarımını beğendim. :)

berkant10

berkant10

Üye
ben peugout dogrumu yazdım bilmiom tasarımı begendi m fakat cok pahalı olur ki bu cıkınca el yakar

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Yanlış yazdın :ehe:

Peugeot olacaktı :P

lastsmileegs

Üye
peugeo tun bütün serileri süper oluyor vallahi

doukan1989

Üye
beenmedm... kurbağaya benzemiş ya ne o öle kocaman lambalar olmamış beenmedm

Tayfuns

Üye
Very Good

vormound

Üye
bıde resım olsaydı.. :rolleyes:

blue_hangman

blue_hangman

Üye
Eee ben bir araba dergisinde 2006 başında çıkacaktı diye okumuştum demekki yanlışmış :ah:

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
yahu yeter be Peugeot her arbası birbirinin aynısı YETER insan farklı birşey yapar yha hepsi aynı hepsi

goldcrusher

goldcrusher

Üye
katılıyorum butun arabalar aynı :eksi:

climax

Üye
Originally posted by goldcrusher@Sep 3 2005, 11:16 PM
katılıyorum butun arabalar aynı :eksi:
[post=153779]Quoted post[/post]​
adamların stili var tabi birbirine benzeyecek...tüm BMW ler birbirine benzemiyo mu sanki 8)

the_patriot

Üye
206 miladını tamamlamıştı zaten, ne yapsalar yeridir

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Resimdedki , sanırım CC modeli :)

AntiTuk

Üye
Originally posted by doukan1989@Aug 31 2005, 10:23 PM
[post=150936]Quoted post[/post]​

+1

vormound

Üye
kotu bence yaramaz... :eksi:

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by hüseyin+Sep 6 2005, 09:24 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(hüseyin &#064; Sep 6 2005, 09:24 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-doukan1989@Aug 31 2005, 10:23 PM

+1
[post=156867]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

bencede

+2

msw

msw

Üye
klasik peugeot modeli işte hep aynı...

RockFord Fosgate

Üye
clio 3 RS on basar 4 e katlar bunu ayrıca bu fotoraf fotoshop yanı resmı degıl sadece bunun gıbı olacak dıorlar ayrıca resımdekı 206 cc farketmedınızmı????

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by doukan1989@Aug 31 2005, 10:23 PM

walla yaw pejo nun en baba arabası 307 gerisini salla gitsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt