PES 2015 Demosu Ertelendi

Sponsorlu Bağlantılar

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
PES 2015 Demosu Ertelendi

Dün çıkışını yapması beklenen PES 2015 demo versiyonunun konami tarafından ileri bir tarihe ertelendiği açıklandı. Oyun Kasım ayında piyasaya çıkacak demo Bu ayın sonlarına doğru çıkma ihtimali var.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Pes sen çıkma zaten

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Fifa 15 te aradığım oyun zevkini alamadım pes 15 e bakmak lazım veya fifa 16 beklicez.

• Beğen
Tepkiler: -India-
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Benim bilgisayar Fifa 2015'in demosunu bile açmadı yav. :ehe Hata verdi nedense, anlamadım. Pes çıksın da indireyim. Zaten tam sürümü de biraz geç çıkacakken demosunu bile yayınlamıyorlar. Bir şeyler dönüyor ama, bakalım.

• Beğen
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Benim bilgisayar Fifa 2015'in demosunu bile açmadı yav. :ehe Hata verdi nedense, anlamadım. Pes çıksın da indireyim. Zaten tam sürümü de biraz geç çıkacakken demosunu bile yayınlamıyorlar. Bir şeyler dönüyor ama, bakalım.
Net framework hatası mı

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Finali gelsin bir an evvel :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bu videodan sonra iyice pes 2015 alasım geldi :)

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: sezginlong
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Maalesef PES 15 demosu yok :(

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Psnde 160 tlyse kutulusu 210 tl olur pc de 150+ üzeri çıkar. ((Pes 15))

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Pes 15 te eski peslerde olduğu gibi bayrak sallayan taraftarlar var trailer videosunu durdurarak fark edebilirsiniz.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Teknik direktör 2014 te karton gibi dikiliydi şimdi 2013 teki gibi ara sıra hareket ediyor.

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
birkaç ay öncesine kadar deli gibi pes6 oynayan biri olarak pes 12 den beri geri dönmemek üzere oyunu bıraktım. bence futbolla alakası olmayan b.ktan bir oyun pes. tabi isteyen pes oynar ona karışmam ama çoğu insan gibi bende diyorum ki: FIFA>pes

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Fifa 15 te başta cimler harikayken gerçek maçtaki gibi oynadıkca çimler eskiyor. Çok iyi :good:

• Beğen
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Benim için önemli olan tek şey oynanış. Peste oyun görüşüne gerek yok ara pasa orta sahada bas illa gider golü atar biri. Peste oyuncular yorulmuyor bile.

• Beğen

Üst Alt