Pelin Karahan Mı,Beren Saat Mi?

Pelin Karahan Mı,Beren Saat Mi?

 • Pelin Karahan

  Kullanılan: 9 39.1%
 • Beren Saat

  Kullanılan: 14 60.9%

 • Kullanılan toplam oy
  23
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dafny

Dafny

Üye
öhh beren saat tbi ki :D
 
greenmile

greenmile

Üye
  Konu Sahibi
Bu kızların,
bu güzelim kızların...
Bula bula bu fotoğraflarını mı buldun :Dsonuçta bu kızların ne olduğunu biliyoruz ayrıntıya ne gerek var hem bi fotoğraf koysam anında kilit vurursun konun kapısına :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt