(peer2mail) Download ve Upload anlatim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
swedeniz

swedeniz

Üye
    Konu Sahibi
(peer2mail) Download ve Upload anlatim
Arkadaşlar selam ...Bende sizin birçoğunuz gibi bu konuda pek fazla bilgi sahibi değilim.Bildiğim kadarıyla birşeyler anlatmaya çalışacağım.Yanlış bildiklerimde olabilir kusura bakmayın...

Öncelikle kullanacağımız programı download edeceğiniz P2M programının adresini vereyim bu program tamamen free dir .

Program GMAIL , YAHOO MAIL , SPAYMAC MAIL , GAWAB MAIL , HOTMAIL gibi siteleri destekliyor.

Bu sitelerin özellikleri şu şekilde...
• Gmail (Google mail)
• FREE
• Storage space - 1GB
• Maximum attachment size - 10MB

• Hotmail
• FREE
• Storage space - 250MB (2GB for paying customers)

• Yahoo mail
• FREE
• Storage space - 100MB (2GB for paying customers)

• Walla! mail
• FREE
• Storage space - 1GB
• Maximum attachment size - 7MB

İlk önce UPLOAD nasıl yapılır onu anlatmaya çalışayım...

Split / Send File kısmına geliyoruz

1-)Buradan browse a tıklıyoruz ve upload etmek istediğimiz dosyayı seçiyoruz.

2-)Mail To kısmına dosyaları upload edeceğimiz mail adresini yazıyoruz.

3-)Bunu bilmiyorum :tuh:

4-)Buradan ise göndereceğimiz dosyanın kaç mb olacağını seçiyoruz kullancağınız mail adresine göre bu rakamı değiştireceksiniz .Ben gmaili kullandığım için 10 mb a ayarlı çünkü bmail yukarıda yazdığı gibi max. 10 mb tek dosya halinde kabul ediyor buda şu demek oluyor bir filmi 70 parçaya böleceğiz...

5-)Bu kısımda ben Direct Send i seçtim fakat walla.com a direct send ile dosya gönderemedim.Buradaki diğer seçenekler Send Via MAPI ve Send Via Smtp Server. Walla.com a smtp server kısmına iss nin yani ttnet in smtp server ayarlarını yaptıktan sonra dosya gönderebiliyormuşuz.

6-)Buraya da sallama bişeyler yazın

Bunları yaptıktan sonra OK a tıklıyoruz

Daha sonra sol üstte klasor şeklinin yanındaki SEND THE SEGMENTS butonuna tıklıyoruz eğer yanlış birşey yoksa dosya gitmeye başlayacaktır..

Upload tamamlandığında Success yazısı ile karşılaşacaksınız.

Şimdi gelelim DOWNLOAD a..

Programın BROWSE kısmına geçelim.

1-)Buradan mail sağlayıcımızı seçiyoruz. ben gmail i seçtim.

2-)Buraya da kullanıcı adı ve şifreyi yazıyoruz ve Sign In diyoruz.

3-)Buradan kilit işaretinin yanındaki klasor butonuna tıklıyoruz..PROGRESS yazan kısmın dolmasını bekliyoruz çıkan sonuçlardan download etmek istediklerimizi seçiyoruz ve DOWNLOAD a tıklıyoruz.

4-)Dosyayı çekeceğimiz yeri seçmemize yarayan pencereden istediğimiz bir yeri seçiyoruz.

Ve bingo işlem bu kadar.Birde mp3 ü çekemedim hata verdi sanırım Türkçe karakterden kaynaklandı emin değilim.Burada download hızı çok yavaş oldu çünkü bağlantımda sorun var ayrıca bi taraftanda download vardı.Umarım yardımcı olabilmişimdir...Şimdi sıra upload yapacak arkadaşlara kaldı..Kolay gelsin

living_legend_34

Üye
saol dostum çok yardımcı oldun. şimdi sıra geldi istediğimiz film veya mp3 nası bulacaz nası bulacaz?

apili

Üye
olmuor olmuor.. mailler uçmuş galiba..hangisini girdiysem hep güvenlik kodu çıkıyor uuzuor da uzuor...bi işe yaramadı bu :(

swedeniz

swedeniz

Üye
    Konu Sahibi
ben o mailleri 1-2 ay once yazdim ucmuslardir tabee aralarinda yasiyanlar da var ama hebisini yenilicemm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt