Pcye Android'den dosya kopyalarken 'Meşgul' sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Umut.Tr

Umut.Tr

Üye
    Konu Sahibi
Pcye Android'den dosya kopyalarken 'Meşgul' sorunu
Merhaba arkadaşlar. Az önce telefonu usb ile pc ye takıp dosya temizliği yedekleme vs. yapıyordum. Yanlışlıkla Sd kart değil de Phone 'dan ismini hatırlayamadığım bi dosya sildim, ve geri de getiremedim.

Sanırım bundan dolayı şu hatayı alıyorum.;
Telefonun hafızasından herhangi bir dosyayı resim klasör müzik apk vs. herhangi bir dosyayı kopyalayamıyorum veya taşıyamıyorum. Telefona dosya alıyor, telefondan dosya pc ye kopyalıyor ama telefon içinde kopyalamaya taşımaya izin vermiyor. Meşgul hatası veriyor.
+Başlıkta yanlış yazmışım. Arayış içindeydim, farklı açmışım, afedersiniz.
Resim:

Usb hata ayıklama yı kapatıp açtım. Bağlantıyı kesip tekrar bağlandım.
Ne yapabilirim. Format atmadan nasıl çözebilirim bir ayarı var mıdır.
Cihaz, Android 5.01 Samsung
Yardımcı olursanız memnun olurum. İyi forumlar

yaytas

yaytas

Üye
resim bozuk kardeş düzeltirsen daha iyi destek olabiliriz
phone bölümünü aynı ciazın aynı sürümüne saip bir kişiden karşılaştırarak sildiğin dosyayı bulup kendine kopyalayabilirsin uğraştırıcı ve en kolay çözüm bence

Umut.Tr

Umut.Tr

Üye
    Konu Sahibi
resim bozuk kardeş düzeltirsen daha iyi destek olabiliriz
phone bölümünü aynı ciazın aynı sürümüne saip bir kişiden karşılaştırarak sildiğin dosyayı bulup kendine kopyalayabilirsin uğraştırıcı ve en kolay çözüm bence
Dostum resim linki :
Sanırım dediğin gibi dosya karşılaştırması yapmak zorunda kalacağım. Kesin çözüm de olacak mı bilmiyorum. Sağ olasın

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Silinen dosyadan olduğunu sanmıyorum, USB bağlantısını çıkart ve PC yeniden başlatıp yine işlemini yapmayı dene.

wwwhmz

wwwhmz

Üye
kablo bozuk

Umut.Tr

Umut.Tr

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba, telefonu ve bilgisayarı kapatıp açtım ve tlf driverını kaldırıp tekrar yükleyince çalıştı. İhtiyac halinde bilginize..

Üst Alt