PC'den Cep telefonunuzu Yönetmek (Remote Professional)

Sponsorlu Bağlantılar

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
PC'den Cep telefonunuzu Yönetmek (Remote Professional)
Remote Professional

Gerekli Ekipmanlar ;

İşlemler;

Remote Professional yazılımını indirmiş olduğunuz rar dosyasından çıkartıp .sis dosyasını telefonunuza setup dosyasınıda pc'nize standart bir şekilde kuruyorsunuz. Kurulumları tamamladıktan sonra cep telefonundan programı açarak Options menüsünden Register ekranına geliyorsunuz ve oraya " 0 " (sıfır) yazıyorsunuz. Böylelikle kayıt işlemini gerçekleştirmiş oluyosunuz. Aksi taktirde programı demo olarak 15 gün kullanabiliyorsunuz.

Daha sonra yine Options bölümünden Connect to USB diyorsunuz. Şimdi ise kurduğunuz programı bilgisayarımızdan çalıştırma vakti. Programı açıyorsunuz ve cep telefonunuz bağlı ise USB bölümünde cep telefonunuzu otomatik olarak tanımladığını görmüş olacaksınız. Otomatik bağlanmadıysa eğer telefonunuzun Marka/Modeli yazan bölüme tıkladığınızda otomatik olarak cep telefonunuz ile bağlantı kurmuş olacaksınız. Program sizden yeni sürümün olduğunu ve güncellemek isteyip istemediğinizi soracak , siz programı kesinlikle güncellemeyeceksiniz.

Şuan telefonunuzun ekranını karşınızda göreceksiniz. Programın ayarlarından , programı istediğiniz şekilde kendinize özgü ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz bu yöntemle , bilgisayar klavyenizi kullanarak çok rahat sms yazabilirsiniz , dilerseniz internet bağlantınız olmayan bir pc'den bu anlatım yöntemiyle vodafone messenger aracılığıyla pc'den çok rahatca msn'e girebilirsiniz. Çok hızlı bir şekilde mesajlaşırsınız.

Programdan bir kaç ekran görüntüsü;

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mcraga, sinan-19, By_Ogus ve 13 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Gayet güzel çalışıyor...Teşekkürler...

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Gayet güzel çalışıyor...Teşekkürler...

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim...

karakafa81

karakafa81

Üye
tesekkürler

manyak_adam

manyak_adam

Üye
bununla oyun oynamakta baya zevklı bunu daha evvel pda da kullanmıstım ama nokıa da oldugunu bılmıyordum emegıne saglık kardesım Allah klavyene zeval vermesın

-KaJMeRaN-

-KaJMeRaN-

Üye
internetten mi?

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Telefondan demek istedi sanırım...

-KaJMeRaN-

-KaJMeRaN-

Üye
hayır yanı internetle mi kuruyoruz bağlantıyı ?

blackface

blackface

Üye
Teşekkürler :spr Umarım sorunsuz çalıstırırım...

mmnnzz

Üye
bluetooth aracılığı ile de bağlantı kurabilir miyiz?

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Elbette.

mustafa_(87)

Üye
bu programla telefonu tam manasıyla kontrol edebiliyor muyuzvar mı bir yolu sınırlı kontrol edebildim ben

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
    Konu Sahibi
Evet, tam anlamıyla telefon elinizdeyken kontrol ettiğiniz kadar kontrol edebiliyorsunuz.

mabdussamed

mabdussamed

Üye
Teşekkürler elinize sağlık

M@VeRiCk

Üye
Saolasın usta çaşıyor

kaan48300

kaan48300

Üye
Bende olmuyor...
Telefonum NOKIA 5320 XpressMusic s60v3 9.3 FP2
Exe'yi bilgisayara kurdum , sisi telefona kurdum tamam.. açtım bilgisayardan sonra telden açtım tel pc suite modunda ama bilgisayardaki program görmüyor teli No Phone Found! diyor..Kayıt ettim telden programı ama olmadı..

Usthann

Üye
Program N70 Uyumlu mu arkadaşlar?

Üst Alt