Puzzle PC Windows için oyunlar Matematik guzel cocuk oyunlari

Sponsorlu Bağlantılar

snezana

Üye
    Konu Sahibi
PC Windows için oyunlar Matematik guzel cocuk oyunlari
Çocuklar için nadir PC eğitsel oyunlarından biri. Zeus vs Canavarlar - oyun oynarken Matematik Oyunu onlar matematik problemlerini çözmek zorunda çünkü, (günümüzde, çoğu yok) kendi bilgisayar önünde zaman demet geçirmek uygulama matematik işlemleri ve Yunan mitolojisi hakkında okumak çocuklar için yararlı olabilir . Harika çocuklar matematik oyun, gerçekten harika. Ebeveynler emin, bunu seveceksiniz. Orada (oldukça popüler), Android ve iOS sürümleri, ama şimdi çok Windows için kullanılabilir.

Bedava sürüm:
Tam sürüm (ücretli sürüm):
YouTube:

z

isokoc76

isokoc76

Üye
bence PC eğitsel oyun değil sadece şiddette yönelik bir oyun,kendi çocuğuma bu tür matematik oyununu tasvip etmem..

Invoke

Invoke

Üye
Şiddeti bırak da çocuğum olsa kafirlerin hikayelerindeki çakma tanrılarla eğitmezdim. Üstelik küçük yaştan bilgisayar, tablet, tv gibi aletlere bağlamayın çocukları. Sonra önünü alamazsın. Küçük kuzenimi ne zaman görsem dandik bilgisayarına yüklediği dandik oyunu oynuyor ama hep oynuyor, nereye gitse yanında götürüyor, oynuyor da oynuyor... Bağımlı olmuş resmen, uyuşturucu gibi, anası-atası kızınca bağırıp, çağırıp geri alıyor bilgisayarını. Saygı desen yok zaten. Kaş yapayım derken göz çıkarmayın. Benimki sadece tavsiye, haddimi aştıysam kusura bakmayın.

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
isokoc76

isokoc76

Üye
Şiddeti bırak da çocuğum olsa kafirlerin hikayelerindeki çakma tanrılarla eğitmezdim. Üstelik küçük yaştan bilgisayar, tablet, tv gibi aletlere bağlamayın çocukları. Sonra önünü alamazsın. Küçük kuzenimi ne zaman görsem dandik bilgisayarına yüklediği dandik oyunu oynuyor ama hep oynuyor, nereye gitse yanında götürüyor, oynuyor da oynuyor... Bağımlı olmuş resmen, uyuşturucu gibi, anası-atası kızınca bağırıp, çağırıp geri alıyor bilgisayarını. Saygı desen yok zaten. Kaş yapayım derken göz çıkarmayın. Benimki sadece tavsiye, haddimi aştıysam kusura bakmayın.
doğru söylüyorsunuz,yazdıklarınıza katılıyorum..

Üst Alt