Pc toplayacam pek bi bilgim yok ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
özelden msn atsan konuşsak aslında. nerden bakıcam satamı değilmi

kasayı ac harddıskın uzerındekı yazılara bak sata II felan yazıyormu yada everestten bak...
Ceptlfonundan bakıyorum onun ıcın msn benım ıcın cok zor olur...
Ve artık bır fıyat belırtde parcalara bakayım... Kac paran var ?? 3 kere sordum... :)

Fragger

Üye
    Konu Sahibi
kasayı ac harddıskın uzerındekı yazılara bak sata II felan yazıyormu yada everestten bak...
Ceptlfonundan bakıyorum onun ıcın msn benım ıcın cok zor olur...
Ve artık bır fıyat belırtde parcalara bakayım... Kac paran var ?? 3 kere sordum... :)
para sınırım yok ama dediğim gibi fazla para vermek istemiyorum bütün hepsini max 600 tl ye halletmem lazım dediğim parçaları .
ayrıca everestten baktımda sata felan yazmıyo bişi yazmıyo ya

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
tmm pekı harddıske baglı olan kablolar nasıl tarıf eder mısın ? Tmm bakıcam 600 tl max yarın yazarım parcaları

typerr1982

typerr1982

Üye
bence biraz daha fiyata çık daha güzel birşey topla birkaç sene kullan en azından

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
nasıl kabllar baglı soyle bakım yada fotorag cek ekle buraya

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
kardeş sanada bunu hazırladım çok pahalı dersen
parçaları 2. elden daha ucuza bulabilirsin ama temiz ve sağlam olması en önemlisi

Fragger

Üye
    Konu Sahibi
kardeş sanada bunu hazırladım çok pahalı dersen
parçaları 2. elden daha ucuza bulabilirsin ama temiz ve sağlam olması en önemlisi

amd intelden iyimi .
intel pentium un bi işlemcisi var 3.3 ghz 140 tl 2 mb cache

Fragger

Üye
    Konu Sahibi
benım yazdıgım daha ıyıdır ama sen yınede ıslemcının tam adını yaz bakayım

bu sistemle assasin creed i felan rahat çalıştırırmı ayarda yada 1 altında. birde ekran kartı 128 bit 256 alın diyolar zotac ın 256 bit 1 gb ddr3 var onumu alsam.

intel pentium dual e6600 . arkadaşta varda ondan dedim

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
ıslemcı benım dedıgım daha ıyı tabıkı... Ekran kartında ıse tabıkı bit degeri onemlıdır ama memory ve cekırdek hızlarıda onemlıdır... O zotac kartın tam modelı nedır... Ama yinede 5770 daha ıyıdır emınım :)

Fragger

Üye
    Konu Sahibi
ıslemcı benım dedıgım daha ıyı tabıkı... Ekran kartında ıse tabıkı bit degeri onemlıdır ama memory ve cekırdek hızlarıda onemlıdır... O zotac kartın tam modelı nedır... Ama yinede 5770 daha ıyıdır emınım :)

bit önemliymiş koydum zaten en başkati mesajıma zotac ın

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
5770 daha iyi kardeş kafaya takma 9800gt ddr3 bellek hem eski hemde hız olarak yavas

cyber

cyber

Üye
bir arkadaş 8 bin tl ye pc topladığını söylüyor sizce mümkün mü???

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
mümkün ama fazlasıyla gereksiz.
bir kasaya en fazla 3000 tl harcanmalı teknolojı hergun degişiyor boşuna para harcanmaz o kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt