PC Programları paylaşacağım ve bazı anlatımlar yapacağım ama

• 25 Eylül 2012
  • 912 Okunma
  • 17 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Konu açacak bir yer buldum MaxiCep Forum'unda: Program Linkleri

Buraya konu açamıyorum. Elimde çok iyi yönettiğim sürekli güncellediğim profesyonel program arşivi var. Elimdeki programları paylaşım bazıları için anlatım yapmak isterdim. Ancak bölümün tamamen sessiz olduğunu gördüm.

Acaba PC programları paylaşabileceğim bir bölüm yoksa oluşturulabilir mi? W*rez olmayacağına dair sizi temin ederim. Zaten w*rezin yasak olduğunu çok iyi biliyorum.

PC programları hakkında hiçbir yerde olmayan anlatımlar yapmayı da düşünüyordum.

Yazan: Rambo_FT
  2. PC-Yazılım Genel Burada paylaşım yapabilirsin. Ancak sadece freeware program olmalı.

3. Teşekkürler

4. Bunun için konu açmaya gerek varmı? :gul: (aşalamıyorum :tebessüm: )

5. Tekrar teşekkürler. Müsait vakitlerimde anlatımlarıma başlayacağım inşallah.

Gerek olmasaydı konu onaylanmazdı (küçümsemiyorum)

6. Programlardan kastın ne mesela photoshop corel falan varmı ?

7. Her türlü program (free-shareware, w.arez değil). Anlatım olarak logo yapma, video bölme, bazı programların nasıl kullanıldığı vs.

8. tamam dostum coreli bekliyorum zaten biliyorumda profosyonel değilim detayları öğrenmem gerek :)

9. Corel anlatamayacağım çünkü hiç kullanmadım :)

10. Bence bu mesajın hiç iyi değildi. "Biraz amatörce" deseydin çok daha iyi anlatırdın sen direkt ilk anlamıyla söylemişsin :ehe

11. photoshop falan?:)

12. Malesef :) O kadar profesyonel değilim programlar konusunda. Microsoft Word ve Excel'i de çok iyi bilmiyorum. Ancak çok sık kullandığım ve anlatmak istediğin programlar var. Zamanında bu işi kendi sitemde yaptım çok tuttu. Sonra siteyi kapatmak zorunda kaldım falan filan. Bu anlatımları ve program paylaşımlarını bu sefer MaxiCep üzerinden yapmayı düşündüm. Ancak zamanım çok kısıtlı :)

13. Bekliyoruz powerpoint falanda eklesen güzel olur:)

14. Yararlı olur fakat çizim programları biraz ayrıntılıdır ne kadar anlatsanda uygulamaya geçince kalıyorsun öyle. Tabi yeni başlayanlar için geçerli bu. Ben corel, autocad, solidworks, freehand mx ve biraz adobe biliyorum :D

15. adobenin bu sene bütün programlarını öğrenmem lazım + corel az çok biliyorumda sene sonuna kadar prof olcam:D

16. Evet gerçekten çok ayrıntılı ne kadar az araç olsa da (Paint bile :ehe)

17. Tamamdır arkadaşlar :oke: paylaşılacak yerde bilindiğine göre konu kapatılmaya müsaittir.
    Keyifli paylaşımlar

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 03:31