Tavsiye pc olmadan 701 hack yapılırmı

Sponsorlu Bağlantılar

tuplic61

Üye
    Konu Sahibi
aksam 7 gibi bakarım teşekkur safe silmiştim olmayınca yenidn yuklicem

tuplic61

Üye
    Konu Sahibi
resim nasıl yukluyoruz cevapta dosyalar zip programla genişlet diyor genişlettm neyi nereye atacam resim yuklermisn

asigsasi

asigsasi

Üye
sade manager ile genişlettiğin dosyaya giriş yapman gerekir

tuplic61

Üye
    Konu Sahibi
hangi dosya tam adıni yazarmşn

tuplic61

Üye
    Konu Sahibi
kusubakma anlamadım hangi dosyayı diyorsun zip içinde 5 tane klasör var dosyalar klasörlerin içinde o klasörLerimi atcam yoksa içinden dosyalarımı çıkarcampatches private resource sys system zip in içinde bu ana 5 klasörler var bunların içindede klasörler var en alt klasördede dosyalar var direk o dosyalarımı işaretlicem knpyalıcm yoksa bu 5 klasörumu oldugu gibi içindekilerle kopyalayp ataçam

asigsasi

asigsasi

Üye
klasörlerin içinde ki dosyaları kopyalayacaksın c için yapacaksın bu işlemi dosyaları kopyalayacağın yer klasör olarak belirtilmiş o klasöre göre c deki klasörü bulup kopyalama yapman yeterli

tuplic61

Üye
    Konu Sahibi
tamam şimdi anlaşıldı

tuplic61

Üye
    Konu Sahibi
ama patches klasor icind hoperler ses yukseltme diyor bunları ayıklımmi hepsini kopyalimmi
merak alıntı olarak cevaplar isen benim daha çabuk haberim olur
merak alıntı olarak cevaplar isen benim daha çabuk haberim olur

asigsasi

asigsasi

Üye
kopyala tabiki kullanmak zorunda değilsin sadece dursun

asigsasi

asigsasi

Üye
kendi mesajını alıntı yaptın

tuplic61

Üye
    Konu Sahibi
kendi mesajını alıntı yaptın
tek tek bunları nasıl kopyalıcam işaretleme yokmu bu safe de baktım mark yazmıyor tek tekmi kopyala yapıştır yapılcak öyleyse bu iş baya uzvn sürcek
tek tek bunları nasıl kopyalıcam işaretleme yokmu bu safe de baktım mark yazmıyor tek tekmi kopyala yapıştır yapılcak öyleyse bu iş baya uzvn sürcek
bana sadece hack icin olanı kopyalasam

asigsasi

asigsasi

Üye
bana sadece hack icin olanı kopyalasam

20 dosya var en fazla süreceği 5 dakika bilemedin 10 dakika bunları kopyala gerisi çok kolay sadece sis dosyası yükleyeceksin

tuplic61

Üye
    Konu Sahibi
asigsasi

asigsasi

Üye
tamam doğru gibi işlem bitince menü de yetkiler olursa tamamdır