pc için en iyi media player

Sponsorlu Bağlantılar

fanatikprisoner

fanatikprisoner

Üye
VLC media player en iyisi bu arkadaşlar codec sorunu yok her tür formaatı destekliyo şiddetle tavsiye ederim

elif937

Üye
Sağolun walla[sıze=4] taşkürler[/sıze]

beyaban18

beyaban18

Üye
kardeş bs player yukle mıs gıbı arısı sızısı yokk gavur gıbı calısıyoo

franklinda

franklinda

Üye
K-Lite yükle. Diceksin bu ne iyidir vede sorunsuz herşeyi açar.

XxByPhPeDiToRxX

XxByPhPeDiToRxX

Üye
Gom player ı kullanıyorum.çok memnunum.

haltie

haltie

Üye
k lite ve bs player ikiside iyidir

61semih

61semih

Üye
ses kalıtesı olarak winamp codeck i yüklü olarak bir oynnatıcı ıstersen gom player

agahbabaxxx

Üye
arkadaşım k-lite codec pack kullan, wmp da her tür filmi falan zlersin

ThE VeNoM

ThE VeNoM

Üye
K-Lite Codec Pack Her formatı açar.. bilmediğin görmediğin duymadıgın formatları bile...
şiddetle öneririm.. ;)

manguser

Üye
kmplayer

Adilx05

Adilx05

Üye
Gom Player Tavsiye Ederim...

atlantis8334

Üye
wd media player gibi bir pc programı var mı acaba?
Bİr programlar pcdeki ve flashtaki tüm filimleri görüp izleyebileceğimiz bir program arıyorum.
Yardımcı olurmusunuz?

cemee61

cemee61

Üye
ben Gom player kullaniyorum geyet iyi tavsiye edilir. ayrica vlc playerda en iyilerden. ikisinden birini kur. hic sorun yasamazsin

OnsLaughT

OnsLaughT

Üye
Bende Windows Media Player 12

Selef sürümün aksine fazla değişiklik yok; bu sebeple zincirleri kıran yenilikler beklememek lazım. Fakat ilk etapta göze çarpan şey artık çok daha aydınlık olan kullanıcı arabirimi.

Hemen fark edilemeyen değişiklikler arasında hafifçe değiştirilmiş üst program çubuğu var.

Ön izleme özelliği

Ufak yeniliklerden bir tanesi: O an dinlediğiniz şarkının pozisyonunu bozmadan arşivinizdeki diğer parçaların 10 saniyelik kısımlarını dinleyebilirsiniz.

TV kayıtları

Windows Media Player 12, TV kayıtlarını normal videolardan ayırıyor. Oynatıcı bunu Windows Media Center'dan öğrendi.

Video oynatımı

Artık film oynatımı sırasında kullanım öğelerinin üzerine geldiğinizde rahatsız edici bir görüntü oluşmuyor. Şeffaf tuşlar özel bir tasarım havası veriyor ve film keyfini bozmuyor.

Resimler

WMP 12 ile resimleri de aynı müzik ve videolar gibi yönetebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Tasarım modu (Design Mode)

Microsoft yeni Windows Media Player'a kompakt ve güncel bir tasarım-görünümü kazandırdı. Bu ufak modda bile tüm temel fonksiyonlara erişebiliyorsunuz.

Yer darlığı sebebiyle medya kütüphanesi devre dışı bırakılıyor. Buna rağmen mini-mod, tüm önemli bilgileri sunuyor.

Hatta görsel öğelerden bile (visualizations) vazgeçmek zorunda değilsiniz. Elbette bunları açtığınızda bu kompakt görünüm yine gereksiz yere şişmiş oluyor.

Görev çubuğu görünümü

Diğer programlar gibi Windows Media Player 12 de yeni görev çubuğu özelliklerinden faydalanıyor. Bu sayede programı görev çubuğundan çıkarmadan yönetebiliyorsunuz.

Görev çubuğu görünümü

Ön izlemenin yanında şarkı listeleri arasında hızlıca geçiş yapabilir veya diğer fonksiyonlara erişebilirsiniz.

Medya paylaşımı

Media Sharing fonksiyonu kişisel medya kütüphanenizdeki tüm dosyalarını ağ üzerinden paylaştırmanızı sağlıyor. Bu sayede bir ev ağında müziklerinizi işteki PC'nizden oturma odasına aktarabilirsiniz.

Medya paylaşımı ayarları

"Media Sharing" fonksiyonunu etkinleştirdikten sonra buna ait ayarlama ekranına ulaşabilirsiniz. Burada genel veya özel biçimde hangi ağdaki hangi PC'lerin medya arşivinize erişip erişmeyeceğini belirleyebilirsiniz.

jeki01

jeki01

Üye
VLC player bence iyi.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
k lite codec ben onu kullanıyorum gayette güzel :)

Sehzade

Üye
konuyu hortlatma gereksnimi nerden cıktı :)

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
Harbi kimden çıktı :D 2005 te açmış :D

Üst Alt