Pc En Küçük Oyunda Bile Kasıyor Tavsiye Lütfennn!!

Sponsorlu Bağlantılar

aybktpl

aybktpl

Üye
    Konu Sahibi
Pc En Küçük Oyunda Bile Kasıyor Tavsiye Lütfennn!!
Bilgisayar Özellikleri
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual
Core Processor 5400+
2.81GHZ , 2 GB RAM

Ekran Kartı yeni aldım 2 gb ama tüm oyunlar kasıyor.En küçük oyun bile ya artık sıkıldım!!!!! Ekran kartı almadan önce cpu 100 lerdeydi şuan en fazla %20 oluyor fakat hala kasıyor.Legend of Lague oynuyorum baya bi kasıyor sizden ricam bi çözüm bulmanız.
Şimdiden Teşekkürler ..

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim gpuz ve cpuz programlarından ekran görüntülerini atar mısın?

• Beğen
Tepkiler: aybktpl
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Resimler sorunlu kardeşim.

MaxipmaN

Üye
işlemciye baktım 90nm teknoloji var :ohannes:,belki bundan dolayı ısınna sorunu vardır eski teknoloji işlemci olduğu için hele bi at ekran kartına falan bakalım ne aldın

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
İşlemci kaynaklı olduğunu sanmıyorum ben açıkcası da bakalım bi fotolar gelsin de

aybktpl

aybktpl

Üye
    Konu Sahibi
Resimler sorunlu kardeşim.

buyur kardeşim

MaxipmaN

Üye
kötü kart alsaydın bu sisteme r7 240 takılabilirdi yazacaktım tam üstüne bastın driver yüklü mü?ve sıkıntısız çalışıyor mu

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim hiçbir sorun yok gibi görünüyor. Ama o işlemciye o ekran kartı çok gelir gibi düşünyorum. Darboğaz oluyor galiba kardeşim.

aybktpl

aybktpl

Üye
    Konu Sahibi
kötü kart alsaydın bu sisteme r7 240 takılabilirdi yazacaktım tam üstüne bastın driver yüklü mü?ve sıkıntısız çalışıyor mu
sıkıntısız çalışıyor driver yüklü ana kart ddr2 ondanmı kaynaklanıyor acaba

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
çok ta güçlü bir kart değil ki
Ama o işlemciye oldukça fazla ayrıca anakart da dd2 diyor :D
Kardeşm sen yanlış kombin yapmışsın ekran kartını darboğaz ediyorsun bana göre.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
bende öyle düşünüyorum ama sııkıntıyı çözemedim ya

kardeşim önerebileceğin bir anakart varmı
Şimdi anakartı baştan değişmek yerine satıp üzerine ekleyerek yeni bir laptop alabilirsin bana kalırsa

MaxipmaN

Üye
bu sistem için değmez anakart işi falan,bu işlemciye uygun ddr3 anakart ta yoktur bence, bir de sıcaklıklara bakalım

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
bu sistem için değmez anakart işi falan,bu işlemciye uygun ddr3 anakart ta yoktur bence, bir de sıcaklıklara bakalım
Sıcaklıklar tahminimce 50 bile değildir. Ekran kartı bu sisteme çok geliyor bence

aybktpl

aybktpl

Üye
    Konu Sahibi
bu sistem için değmez anakart işi falan,bu işlemciye uygun ddr3 anakart ta yoktur bence

şöyle ucuz bişeyer olsa nasıl olur bilgisayarın durumu peki

Üst Alt