pc driver hatasını bir türlü düzeltemiyorum

askeeer

Üye
    Konu Sahibi
pc driver hatasını bir türlü düzeltemiyorum
Dizüstü bilgisayarımın marka-modeli Toshiba satellite c855 14x
ekran kartı güzelce yüklenmesine karşın kullanım kullanımda ekran kapanıp açılıyor tabi açık uygulamalarımı da kapatıyor.
sonunda şöyle bir bilgi veriyor.
AMD Görüntü sürücü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu diyor.
birkaç kere ard arda tekrarlanıyor daha sonra mavi ekranda tarama yapıp bilgisayarı yeniden başaltıyor.
internette çoğu yardım sitelerinin yöntemlerini denedim sonuç hep hüsran bende drivere kaldırdım ama bu sefer çoğu programı kullanamıyorum.

BLasTeaR

Üye
Şu adımları uygular mısın?

Tepkiler: askeeer

askeeer

Üye
    Konu Sahibi
İlk önce bana yardım ettiğin için teşekkürler. Bunları aynen denedim olmamıştı. tekrar deneyeceğim. Benimle ilgilendiğin için çok teşekkür ederim.

Tepkiler: BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
İlk önce bana yardım ettiğin için teşekkürler. Bunları aynen denedim olmamıştı. tekrar deneyeceğim. Benimle ilgilendiğin için çok teşekkür ederim.
Rica ederim.
Hım, Windows 7 mi kullanıyorsunuz?

askeeer

Üye
    Konu Sahibi
win 7 ultimate

BLasTeaR

Üye

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Hallolmadıysa şunları dener misin?
(ss bana ait, örnek için)

1. Aygıt Yöneticisi'ne girip oradan Görüntü bğdaştırıcılarında Amd xxx series yazısını çift tıkla yukarıdan sürücü panelini aç 'Sürücü Güncelleştir'e tıkla
  2. 'sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara' de 'bilgisayarımdaki aygıt yöneticisi listesinden seçmeme izin ver' de
  3. 'uyumlu donanımları göster' kutusunu doldur ve çıkan sonuçlardan kartının adını tek tıklayıp ileri de.
  4. bu sonuç vermezse 'sürücü güncelleştir' bölümüne tekrar gel ve bu sefer 'genel sürücü yazılımını otomatik olarak ara' de.
Bir şey olursa buradayım..

Ekli dosyalar

askeeer

Üye
    Konu Sahibi
selamlar
kusura bakma direk sonucu söyleyemiyorum çünkü geceleri işyerindeyim ve bilgisayarım yanımda olmuyor deneyip kesinlikle sana sonucu bildireceğim
Farkındayım gerçekten uğraşıyorsun moderatörlüğünün hakkını sonuna kadar veriyorsun. Sözündeki gibi savaşıyor ve hakkını veriyorsun. tebrikler

Tepkiler: BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
ve aleykümselam güzel insan..
Öncelikle kolay gelsin
Anladım hiç sorun değil, gerekirse gündüz bana yaz ben bilgisayarına TeamViewer program ile bağlanıp o şekilde hallederiz, sıkıntı yapma yeter ki.
-Bu arada çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun. Birilerine yardım etmek beni gerçekten çok mutlu ediyor.. ( küçük şeylerle mutlu olan bir insanım, bu az geçmişe dayalı)
Yüreğin gibi geleceğin de güzel olsun inşallah..