Faturasız / Faturalı Paycell’den tam 10 TL İstanbul Kart Hediyesi


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
29 Temmuz – 31 Ağustos arasında Paycell uygulamasına giriş yapıp, Turkcell Mobil Ödeme ile Turkcell hattına yansıtarak, İstanbul Kart’ına 10 TL ve üzeri yükleme yapan Turkcell müşterilerine bir sonraki yüklemeleri için tam 10 TL edilecektir. İstanbul Kart’ınıza Turkcell mobil ödeme ile kolayca bakiye yüklemek için;Hemen telefonunuzdan Paycell Uygulamasını İndirin. Ana sayfadan “İstanbulkart Yükleme”yi seçin.İstanbul Kart’ınızın ön yüzünde yer alan kart numarasını ya da arka yüzünde yer alan seri numarasını girin.Yüklemek istediğiniz tutarı seçin ve ödeme yönteminizi Turkcell Mobil Ödeme olarak belirleyin.Her kullanıcı kampanya suresince 1 kez ödül kazanabilir.
 
  • Beğen
Tepkiler: van_helsing7677
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt