Pascal Nauma Bjk özel Resim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

celll

Üye
    Konu Sahibi
Pascal Nauma Bjk özel Resim
fenerli kardeşlerim üzgünüm

<span style="color:green">Kusura bakme bende üzgünüm, resim kurallar d&#305;&#351;&#305;nda olan bi resimdir...</span>

olsun biz alıstık zaten pascal da pismandır zaten ok..

Salihyet

Üye
zaten antreman sahasınada işedi bi kere nouma gardaş

hidayet

Üye
pascal bizi diskoya götür

oteb

Üye
Nouma&#39;da ne zeka, ne çeviklik, ne de ahlak var...

ya beyler nıye konu tasınmıyor ya burası yerı deıl konu dısında veya spor bolumunde konusdun lutfen yapmayın ya&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

celll

Üye
    Konu Sahibi
unutmamalı ki spor kardeşliktir. hepimiz zenciyiz.
saygılar

ya cıldırıcam allah askına cwp yazmayın ya&#33;&#33;&#33;&#33;burası yerı deıl sımdı ben van a soylıyım de tasısın konuyu spora&#33;&#33;&#33;

jason

Üye
adam takımı için kendini yakıyordu hangi futbolcu ölünce beni stada gömsünler der oteb de sataşmasın bjklileri delirtmesin.....Pascal için ZENCİ olduk,rıza için KAPICI oluruz......&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

coloni_5

Üye
<div class='quotetop'>(jason &#064; Dec 23 2005, 09&#58;33 PM) [post=235259]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
adam takımı için kendini yakıyordu hangi futbolcu ölünce beni stada gömsünler der oteb de sataşmasın bjklileri delirtmesin.....Pascal için ZENCİ olduk,rıza için KAPICI oluruz......&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;
[/b][/quote]

pascal sen bizim herşeyimizsin

celll

Üye
    Konu Sahibi
pascal pascal pascal nouma nauma nauma pascal nouma

msw

Üye
Spor Bölümüne taşınmıştır...

DefectoR

<div class='quotetop'>(jason &#064; Dec 23 2005, 09&#58;33 PM) [post=235259]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
Böyle bişeyin gerçekleşmeyeceğini bildiği için bu sözü söyler, o zaman bende diyorum ki öldüğümde beni maxicep serverlerinin bulunduğu yere gömün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...