PARS 5230/5235 RM-588 v40.6.003 & v40.0.003 C6v20.42 CFW

Sponsorlu Bağlantılar

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
tamam arkadaşım birde sen yap o zaman. Benim telefonumda v40.6.003 yazılımını yüklemek istemiyorum. şu anda orjinal yazılımı yüklü zaten.

tamam arkadaş hangi versiyonu istiyorsa ve ne değişiklikler istiyorsa yazsın buraya ona göre modlar paylaşırım link versin ve ne yapılacak onbları yazsın tekrar buraya yapayım

ahmet_0063

ahmet_0063

Üye
tamam arkadaş hangi versiyonu istiyorsa ve ne değişiklikler istiyorsa yazsın buraya ona göre modlar paylaşırım link versin ve ne yapılacak onbları yazsın tekrar buraya yapayım

öncelikle serdar kardeşe teşekkür ediyorum izin verdiği için e saada teşekkür ediyorum yapacağın için istediğim özellikler:
1-)v40.0.003 olması
2-)n8 menü yazıları ortalanmş geniş 3x4 menü stili bu 15.sayfada yapılmış
3-)ikinci ekrana widget atamıyorum atabilmek
4-)n8de müzik çalar varya ipod sitili ondan istiyorum değim gibi 2.madde 15.sayfada var yani 3 ve 4ü üstüne yapabilirsin

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
gerek yok 3,4 veya 4,3 o kolay

ben sana söyleyeyim

1-n8 menü düzeni n8 ikonlar
2-mesaj alanı geniş+ n8 oralanmış menü düzeni
3-genelin adını pars yazıyo onu genel yapma + versiyondaki pars yazısını silme
4-açılış orjinal ses ve biraz yüksek
5- ikinci ev ekranına saat ekelrim ama vidget eklenmez
6- menü 4x3 yani standart
7-mesaj okuyucusu ingilizce bunun türkçe yaparım
8- ingilizce sözlüğe tr atarım
9-açmak için sürükle yi mavi kırmızı yapayımmm
10- lock u atayım işine yarar
11 son olarak da güzel bi n8 yazı fontu atayım süper hem küçük hem kibar on numara oluyo valla

sen söyle şimdi istermisin bunlar istemedikelrini numara ile cevap yaz onları yapmayayım :oke::oke:

----------Eklendi @ 13:07:48 ---------- Yazıldı @ 13:02:42 ----------

ve son bi şey düzenleeyceğim rofst 2 nin linkini buraya yapıştırıver olsun bitsin core ve uda falan sende kalsın ben sadece rofst2 yi düzenelr saan tekrar upload ederim bunu na yap martık daa bana link aratma buda bende n sana rica :oke::oke::oke:

ahmet_0063

ahmet_0063

Üye
gerek yok 3,4 veya 4,3 o kolay

ben sana söyleyeyim

1-n8 menü düzeni n8 ikonlar
2-mesaj alanı geniş+ n8 oralanmış menü düzeni
3-genelin adını pars yazıyo onu genel yapma + versiyondaki pars yazısını silme
4-açılış orjinal ses ve biraz yüksek
5- ikinci ev ekranına saat ekelrim ama vidget eklenmez
6- menü 4x3 yani standart
7-mesaj okuyucusu ingilizce bunun türkçe yaparım
8- ingilizce sözlüğe tr atarım
9-açmak için sürükle yi mavi kırmızı yapayımmm
10- lock u atayım işine yarar
11 son olarak da güzel bi n8 yazı fontu atayım süper hem küçük hem kibar on numara oluyo valla

sen söyle şimdi istermisin bunlar istemedikelrini numara ile cevap yaz onları yapmayayım :oke::oke:

----------Eklendi @ 13:07:48 ---------- Yazıldı @ 13:02:42 ----------

ve son bi şey düzenleeyceğim rofst 2 nin linkini buraya yapıştırıver olsun bitsin core ve uda falan sende kalsın ben sadece rofst2 yi düzenelr saan tekrar upload ederim bunu na yap martık daa bana link aratma buda bende n sana rica :oke::oke::oke:

kardeş 10 numara olmuş ama tercihi genel yapaaksınya onu ahmet yap bide n8 tuş kilidi sürüklemeliya c5teki gibi tıklamalı yaparmısın bide bu v40.0.003 olsun en son olarak n8 stili yani ipod müzik çalar yaparsan çok sevinirim 10 NUMARA olmuş ....bide zaten bende v40.0.003ün core dosyası var sen rofs dosyasını ver yeter

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
ahmet kardeşim
1- ahmet olur genelin ismi kolay
2 n8 sürükleme deil de c5 istemişin onda bildirimler portlu da görünmüyo mesela mesaj falan arama falan görünmüyo ve bu fw ye gör var mı bilmiyorum o c5 tuş kilidi modu bunu sürükleme li yaparım
3-müzik çalar ıpad gibi olsun diyorsun ya o ne anlamda diyosun şarkı alarken yuvarlak cd yerine kareli bi şey var cd nın ufak bi kısmı içinden çıkmış gibi görünüyor onu mu kasdediyorsun ?

4 hadi ver istediğin fw nin linkini benı aratma dedim sana ver düzebnleyeceğim fw nin linkini buraya yapıştırıver olsun bitsin

ahmet_0063

ahmet_0063

Üye
Buyur Arkadaşım istediğin N8 stili geniş menü ve butonlardaki ortalanmış yazı şekli, 3x4 menülü, v40.0.003 versiyonlu PARS. [/COLOR][/B]. (yanlız burada sadece rofs2 dosyası var. diğer dosyalara ise ilk sayfadan alabilirsin kardeş buyur al buna modlaya bilirsin benim için bildiim önemli değil c5 tuş kilidini atarmısın bide evet 3d müzik çalar istiyorum hani ipod ve n8 deki gibi yani kütüphaneden seçerken yaparsan sevinirim

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
tamam c5 tuş kilidi atayım
ve uygulayacağım n8 ikonları ki zten istediğin gibi gösteriyor müzik çalarda

bir diğeri sen aslanışık ahmet istedin genelin adını sen hazırla bu rofst2 nin core ve udaalrını kendine 2saat sonra allah kısmet ederse yaparım upload ederim

amma elimde 5230 yok deneyemem ilk sen denersin
:)

ahmet_0063

ahmet_0063

Üye
tamam c5 tuş kilidi atayım
ve uygulayacağım n8 ikonları ki zten istediğin gibi gösteriyor müzik çalarda

bir diğeri sen aslanışık ahmet istedin genelin adını sen hazırla bu rofst2 nin core ve udaalrını kendine 2saat sonra allah kısmet ederse yaparım upload ederim

amma elimde 5230 yok deneyemem ilk sen denersin
:)

bu benim için bi şereftir kardeş unutma v40.0.003 yap ve 3x4 yap bide benim müzik çalardan kast ettiğim hani n8 de müzik kütüphanesinde telefonu yançevirdiğinde 3 boyutlu kütüp hane oluyorya cd şeklinde sen kaydırıyorsun 3 boyutlu yani ondan istiyorum

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
Kardeşim acil cevap ver ve ön izleme koy şu an modlamanın sonundayım ve bahsettiğin modu görmem gerek ve ve c5 tuş kilidi modu arıyorum şimdi c6 fw sine uygun orjinale uygun buldum ama c6 fw sine uygun bulamadım

ahmet_0063

ahmet_0063

Üye
buyur kardeş en iyisi izle bak kardeş adam telefonu çevirdiğinde 3 boyutlu oluyorya ondan istiyorum

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
Gözünü sevdiğim bu modu bulda bende 5800 ıma gömeyim manyak bi şey ilk kez görüyoırum bu modu ben var mı ki tr dil destekli foruma sordun mu hiç bi bilgin var mı ?

ahmet_0063

ahmet_0063

Üye
kardeş sodum soruşturdum bu sadece v^3için kullanılıyor

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
evvet c6 için yok bildiğim kadarıyla ve kardeşim c6 için bualamadım c5 tuş kilidi buldum sa da ingilizce diyorlar anca orjinal uyazılım için düzgün bi c5 tuş kilidi var ama c6 için doğru düzgünü yok

ahmet_0063

ahmet_0063

Üye
c5i bulamıyorsan yapma n8de güzel ama bi ricam var sadece menü tuşuna basınca n8 kilidi çıkıyor ben telin yandaki kaydırmalı tuş kilidini açtığımdada çıkmasını istiyorum

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
yok hacı o imkansız ona daah mod bulaamdılar o istediğinde olmaz olamaz sadece ortaya bastığında çıkar ama yan daki tuşu aşagı çektiğinde ki zaten tuş açılır :) bilgin ola o zaman yapıyorum bak açmak için sürükleyi kırmızı olarak :oke:

ahmet_0063

ahmet_0063

Üye
tamam olur.bide hackli değilmi.tema efektleri varmı

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
rom pacher var mıydı yüklediğinde ve çalışıyor muydu eğer yoksa gömeyim rom pacher i bi bilgin varmı v40,6,03 te var ama bunda v40,0,03 te var mı bilmiyorum

ahmet_0063

ahmet_0063

Üye
var ben 40.0.003ü yüklediğimde vardı

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
ben tekrar pachları ile birlikte gömdüm valla evvet şimdi senden bi onay alalım

1-n8 ikon
2-n8 menü düzeni
3-n8 yazı fontu
4-hem mesaj alanı geniş hem hazı ortalaması avr
5-genel in adı artık akmet
6-açılış sesi birebir orjinal ve biraz yüksek
7-menü standart 4x3
8-aylin geldi martin getti
9-ingilizceye tr dileklendi
10-versiyondaki pars yazıları silindi
11-keylock programı eklendi
12-ikinci ev ekranına saat eklendi
13-açmak için sürükleyin kırmızı oldu
14-rompacher 2,14 türkçe+ tüm pachlar gömüldü
15-n8 ikonlar için fw den bi tema çıkardım ama bilmiyorum hangi temayı çıkardım :(

bunlarındışında istediğin başka bi şey var mı yoksa paketleyip denemen için upload edeyimmi ama kardeşim ben modladım çalışmaz ise de bilmiyorum çünkü deneyemiyorum elimde 5230 yok :(

ahmet_0063

ahmet_0063

Üye
5-genel in adı artık akmet...ahmet mi akmet yazmışsında 10000000 NUMARA OLMUŞ bide dikey klave varya o çok küçük iphone gibi büyük olsa

Üst Alt