Paramparça oldu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
Paramparça oldu!

Trenin önüne atlayan kadın parçalanarak öldü

MANİSA’nın Alaşehir İlçesi’nde yolcu treninin önüne atlayan bir kadın parçalanarak can verdi.

40 yaşlarında olduğu sanılan kadının üzerinden kimlik çıkmadı. Makinist 32 yaşındaki Cahit Yılmaz, “Rayların ortasında ayakta durdu ve trenin gelişini bekledi. Korna çaldım, fren yaptım ama treni durduramadım” dedi.

Olay, bugün saat 14.00 sıralarında meydana geldi. Makinist Cahit Yılmaz yönetimindeki D 24117 sefer sayılı Manisa-Alaşehir yolcu treninin Alaşehir Garı’na gelmesine yaklaşık 150 metre kala bir kadın raylara atladı. Makinist Yılmaz, fren yapmasına rağmen çarpmaya engel olamadı. Trenin altında kalan kadın parçalanarak öldü. Olay yerinde yapılan ilk incelemede 40 yaşlarında olduğu belirlenen ve tanınmaz hale gelen kadının üzerinden kimlik çıkmadı. Kadının cesedi Alaşehir Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Makinist Cahit Yılmaz, olayın ardından şoka girdi. Yılmaz, “Bir kadın aniden 20 metrede önüme atladı. Rayların ortasında ayakta durdu ve trenin gelişini bekledi. Korna çaldım, fren yaptım ama treni durduramadım” dedi. Tren yolcuları da, “Korna çaldığını duyduk. Makinist fren yaptı. Ne olduğunu anlamadık. Aşağı indiğimizde faciayı gördük” ifadelerini kullandı.

Yolcular gara yürüyerek giderken, tren de Alaşehir Garı’na çekildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

DHA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...