Pantolonum ıslandı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yumurta kabuğu

yumurta kabuğu

Üye
    Konu Sahibi
Pantolonum ıslandı
merhaba arkadaşlar. bugün başımdan geçen olayı anlatacağım. annem ekmek almam için bakkala gitmem gerektiğini söyledi. uffladım puffladım en sonunda keten pantolonumu, siyah desenli kazağımı ve montumu üstüme çekerek dışarıya yelken aldım. hava yağmurluydu ve ben yağmurlu havalarda yürümeyi hiç sevmiyorum. bu durum beni iyice mutsuzluğa itmişti. telefonumu da yanıma aldım ve hep elimde taşıma gereği duydum. hani bazı insanlar telefonu elinde taşırlar ya işte ben de onlar gibi olmak istedim. monoton bir hayatım olduğu için biraz değişikliğe ihtiyacım vardı. içimden hep kendimi kandırıyordum fakat dışarıya başka birisiymişim izlenimi veriyordum. bu durum aslında içimi acıtıyordu. kendim olamıyordum. bir de üstüne numaradan telefonla birisiyle konuşuyormuşum izlenimi verince iyicene utandım kendimden. duraksadım, başım döndü ve bir yere oturdum. oturduğum yer bir kafeydi. kafede herkes sevgilisiyle birlikte konuşuyor, eğleniyor, yalandan da olsa birbirlerine bir şeyler besliyorlardı. içim acıdı. oracıkta ölmek istedim. neden benim bir sevgilim yok diye sorgulamaya başlamışken tam o sırada hızlı bir şekilde gelen araba yoldaki sıçrattığı su ile beni baştan aşağı ıslattı. hafif çamurlu, asfalt kokan bir suydu. telefonum dahil her şeyim ıslanmıştı. keten pantolonum gri renkti ve ıslandığı zaman çok belli oluyordu. kot pantolonum çalındığı için ince olan keten pantolonumla idare ediyorum. daha sonra ekmeği alır almaz mahalleye giriş yaptım. o sırada mahallenin ufak çocukları yani benim korkulu rüyalarım bana yine laf attılar. "altına mı işedin lan" diyerek benimle alay ettiler. onlara durumu anlatmak isterdim fakat onlar da sizin gibi bana inanmayacaklarından sustum ve eve girdim. sizce intihar etmeli miyim?

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
etmelisin tabi durman hata zaten neden yaşıon ki

Samsun55''

Samsun55''

Üye
seri devam ediyor :kop:

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
yakında kitabı cıkar kabuktan seçmeler die

greenmile

greenmile

Üye
tükettiğin oksijene yazık

batuone

Üye
:zuhaha:

Mert

Mert

Üye
Kazık kadar adam oldun hala altına işiyorsun.
Para toplayıp sana bez mi alsak ne yapsak:ehe

greenmile

greenmile

Üye
yakınımda olsan seni günde 3 öğün dövmek isterdim sende bana bu hazzı yaşatır mıydın be dostum

Burak

Üye
Ozentı kokusu aldım "uzerıme ketcap dokuldu"hatırladınız mı :)

--------------- Ekleme ---------------

Gecmısıne ozenmıs yıne :)

batuone

Üye

Mert

Mert

Üye
Ozentı kokusu aldım "uzerıme ketcap dokuldu"hatırladınız mı :)

Gecmısıne ozenmıs yıne :)
İyi hatırlattın.:D

Kabuk, formdan düşüyorsun. Monotonlaşma lan:d:

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
adamın her konusu patlıyo ya:ehe

Samsun55''

Samsun55''

Üye
bi kaç eski konusunu hortlatacam :ehe

Burak

Üye
Kabuk kardes senı bır psıkologa mı gotursek :hmmm hanı su recep ıvedıgın gıttıgıne :ehe

batuone

Üye

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Senin icine seytan kaçmış.

minoo

minoo

Üye
arkadaşım senin ciddi bir şekilde beyninde sorun var bence :hmmm bir insan bu kadar sallar mı ya? hayır dikkat mi çekmeye çalışıyorsun anlamıyorum :s

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
O bizim forumumuzun olmazsa olmazlarından, deme oyle

Burak

Üye
Bunların hepsını kafasında yasıyor.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Hadi be :ehe

Bir ara soğan cucugu ve crazyjack imizde vardi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...