Panasonic Lumix "Fotoğraf Oscarlarını" Topladı


hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Panasonic, TIPA (Technical Image Press Association) tarafından verilen ödülleri kazanarak dijital tek lensli aynasız fotoğraf makinesi, dayanıklı kompakt fotoğraf makinesi ve SD kart alanlarındaki kalitesini bir kez daha sergiledi.
Panasonic Lumix GH3 "En İyi Profesyonel Seviye Kompakt Sistem Fotoğraf Makinesi" ödülünü alırken, Panasonic Lumix FT5 'En İyi Dayanıklı Kompakt Fotoğraf Makinesi" ödülünün sahibi oldu. Panasonic'in SDHC Altın, Gümüş ve Mavi seri hafıza kartlarına da "En İyi Görüntü Depolama Ortamı" ödülü verildi.
Panasonic Türkiye Dijital Görüntüleme ve Ev İletişimi Grup Ürün Müdürü Evren Köksal, konuyla ilgili şu açıklamayı yapıyor: "Dijital fotoğraf makinelerimizin olabilecek en iyi fotoğraf deneyimini sunmaları için uzun süredir çalışmalar yürütüyoruz. İlk dijital tek lensli aynasız makineyi piyasaya sunduğumuz 2008 yılından bu yana sistem fotoğraf makinesi pazarı bu yeni Micro Four Thirds sistemi ile büyüdü ve bu noktada hem yeni kullanıcıları hem de profesyonel kullanıcıları etkileme anlamında önemli başarılar kaydettik. Kompakt fotoğraf makinesi pazarına 10 yıl önce giren bir marka olarak pazardaki en yeni oyunculardan biriyiz. Dolayısıyla dayanıklı kompakt fotoğraf makinelerinde sergilediğimiz kalitenin bu şekilde tanınıyor olması bizim için gerçek bir ayrıcalık. Dahası, tüm kullanım ihtiyaçlarına yönelik, yalnızca yüksek performans göstermekle kalmayıp güvenli veri depolama imkânı tanıyan, geniş çeşitlilikte, yüksek performanslı hafıza kartları da sunuyoruz. Çabalarımızın böylesine anlamlı sektör ödülleri ile onurlandırılmasını görmek gerçekten harika. Saygın, uluslararası basın mensuplarının jürisini oluşturduğu TIPA ödülleri tarafından başarımızın tanınması da bizim için ayrı bir onur vesilesi."
Panasonic Lumix GH3
Fotoğrafçılığı ciddiye alan profesyonel kullanıcıların, taşınabilir bir değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi ile becerilerini bir sonraki seviyeye taşımasına imkan veren Panasonic Lumix GH3, TIPA'dan "En İyi Profesyonel Seviye Kompakt Sistem Fotoğraf Makinesi" ödülünün sahibi oldu. Panasonic'in Lumix GX1 fotoğraf makinesi de geçen yıl "En İyi Gelişmiş Kompakt Sistem Fotoğraf Makinesi" ödülünü almıştı.
Panasonic Lumix FT5
Hem sabit fotoğraf hem de video çekimlerinde olağanüstü sonuçlar arayan maceracı fotoğrafçıların tercihi Panasonic Lumix FT5, TIPA'dan "En İyi Dayanıklı Kompakt Fotoğraf Makinesi" ödülü ile döndü. 2011 yılında aynı kategoride ödülü alan ürün Panasonic Lumix FT3 olmuştu.
Panasonic SDHC Altın, Gümüş ve Mavi seri hafıza kartları
Panasonic'in kullanıcılara en değerli anlarını depolama imkânı tanıyan Altın, Gümüş ve Mavi seri SDHC hafıza kartları TIPA'da "En İyi Görüntü Depolama Ortamı" ödülünün sahibi oldu. 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt