"Paket yükleyici durduruldu/Paketin ayrıştırılmasında hata oluştu" hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Yavuz Selim Baltacı

Yavuz Selim Baltacı

Üye
    Konu Sahibi
"Paket yükleyici durduruldu/Paketin ayrıştırılmasında hata oluştu" hatası
Öncelikle doğru foruma mı açtım bilmiyorum. Cihazım Samsung Galaxy Grand neo. Android 4.2.2 kullandığını zaten bilirsiniz. Ben bu cihaza önceden apk dosyaları indirip rahatça kurulum yapabiliyordum. Ancak son günlerde ne zaman bir apk dosyası yüklemeye çalışsam "Paket yükleyici durduruldu" hatası alıyorum. Bunun bir çözümü yokmudur? Eskiden yükleme yapabildiğime göre cihazda birşeyler değiştiğini/değiştirdiğimi düşünüyorum farkında olmadan. Lütfen yardımcı olabilecek kişiler konuya yorumunu bıraksın.:tşk:
Yüklemeye çalıştığım apkleri mağazalardan yükleyebiliyorum yani android sürümü ile alakalı bir durum değil...

gonyalı

gonyalı

Üye
Cihaza avg antivirus uygulamasını indirin.
Avg ninde paket yükleyicisi var.
Daha önce denenmiştir.
Ve işe yarıyor.

• Sevdim
Tepkiler: Yavuz Selim Baltacı
Yavuz Selim Baltacı

Yavuz Selim Baltacı

Üye
    Konu Sahibi
Daha önce denenmiştir.
Ve işe yarıyor.
İlgilenip cevap yazdığın için :tşk:.
Deneyeceğim bunu 😊👍
Mesaj birleştirildi:

Daha önce denenmiştir.
Ve işe yarıyor.
Avg antivirüs sanırım 4.2 için kaldırılmış play storeda bulamadım 😔

gonyalı

gonyalı

Üye
Avg antivirüs sanırım 4.2 için kaldırılmış play storeda bulamadım 😔
Hiç sorun değil.
Kolayı var.
Aşağıdaki linkte uygulamanın eski sürümleri mevcut
2013 e kadar var.
Andro sürümüne uygun olanı indirebilirsin.

gonyalı

gonyalı

Üye

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Acaba eba iner mi böyle?

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Paket yükleyici hatası için eğer uygulama paketi hatalı değilse wipe cache iişlemi yapılabilir telefonla ses açma güç ve home tuşlarını telefon kapalı iken basılı tutarak recovery menüsünü açabilirsiniz oradan wipe cache (wipe data yaparsanız herşey silinir )seçip okeyleyin brde öyle deneyin :D

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Paket yükleyici hatası için eğer uygulama paketi hatalı değilse wipe cache iişlemi yapılabilir telefonla ses açma güç ve home tuşlarını telefon kapalı iken basılı tutarak recovery menüsünü açabilirsiniz oradan wipe cache (wipe data yaparsanız herşey silinir )seçip okeyleyin brde öyle deneyin :D
Versiyondan dolayı oluyor. Eba android 5 destekliyor. Tabletim ise 4.4.2. Bunun bir çözümü var mı?

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Maalesef
Versiyondan dolayı oluyor. Eba android 5 destekliyor. Tabletim ise 4.4.2. Bunun bir çözümü var mı?
maalesef eba programı 5 ve üzeri için tabletin için rom araştırdım ancak başta kamera vb stabilizasyon sorunları olduğunu gördüm istersen bakabilrisin

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Maalesef

maalesef eba programı 5 ve üzeri için tabletin için rom araştırdım ancak başta kamera vb stabilizasyon sorunları olduğunu gördüm istersen bakabilrisin
benim cihaz tab 4 7.0 sm t230

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
benim cihaz tab 4 7.0 sm t230

Bu adresteki rom dosyaları cm 14.1 deneyebilirsin ama kamera noktasında sıkıntı olduğu söyleniyor ayrıyetten kamera apk sı yüklersin

Yavuz Selim Baltacı

Yavuz Selim Baltacı

Üye
    Konu Sahibi
Hiç sorun değil.
Kolayı var.
Aşağıdaki linkte uygulamanın eski sürümleri mevcut
2013 e kadar var.
Andro sürümüne uygun olanı indirebilirsin.
Eywallah reisim...
Mesaj birleştirildi:

reis bu güvenilir mi? :D bütün dosyalar silinmesin falan...

Son düzenleme:
osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı

Üst Alt