Paket Veri Bağlantısı yok :S

Sponsorlu Bağlantılar

MaKaPaKa

MaKaPaKa

Üye
    Konu Sahibi
Paket Veri Bağlantısı yok :S
Acill Yardım edin arkadaşlar telefonumdan internete gireceğim zaman paket veri bağlantısı yok diyor herşeyi denedim olmuyor yapılandırma ayarlarını vs değiştirdim yok olmuyor :S müşteri hizmetlerini aradım yok hattınızı kontrol edip tekrar döneceğiz dediler dönmediler :S

yardım edin lütfen

kaan2304

Üye
kardeşim ayarlardan yapcaksın internet ayarlarına gir paket veri kullanılsınmı diyor onu evet yapcaksın yani kafana takmana gerek yok telinde ve ya yapılandırma ayrlarında sorun yok:)

onurahmet03

onurahmet03

Üye
kardeşim ayarlardan yapcaksın internet ayarlarına gir paket veri kullanılsınmı diyor onu evet yapcaksın yani kafana takmana gerek yok telinde ve ya yapılandırma ayrlarında sorun yok:)
Yok onla alakalı değil galiba aveanın sitesine gir online işlemlere telefon nonu yaz şifre öğrenmek için *952# de sonra gir tüm işlemlere gir ordann gprs ye gir orda gprs aboneliği gibi bişi var aktif et okey ;)

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Hattınız internete çıkışa kapalı olabilir. (Sistemden açabilirsiniz). Diğer bir durumda telefonunuzda ayarların düzgün yapılandırılmamış olmasından olabilir. (Bu sorunuda ayarları telefonunuza alarak ve doğru şekilde yapılandırarak çözebilirsiniz.)

Üst Alt