Paint Ile çizilmiş Fb Stadyumu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
Paint Ile çizilmiş Fb Stadyumu

gerçekten güzel olmuş

<span style="color:#006600">Not:Çizilen resim çok emek harcanarak yapılmış ve bu emeğe saygı olarak sadece tahrik unsuru yazılar sansürlenmiştir</span>....

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
yuhh hani delibaş ugrasmıs bunla bu kadar bide ne başının zoru warmış paintle yapmış

cepix

cepix

Üye
süper

D3N1Z

D3N1Z

Üye
ya bu kadar ugrasılmaz el ile çizilse daha kolay olurdu...

Salihyet

Salihyet

Üye
maynak olmuş kaydettim hemen

taz_crash

taz_crash

Üye
gusell bi calısma olmus

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(slayer &#064; Dec 20 2005, 09&#58;19 PM) [post=232071]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Bunu çizen adamı buldum...
Alberto...
[/b][/quote]

Nicolas_Anelka

Üye
mükkemmellll ya..

depresif

Üye
iyi hoşta 6-0 la ne alakası var. daha ordamı bunlar yaawwww biz 5-1 i unuttuk artık ayıp ya bukadarda görgüsüzlük olmaz

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(depresif &#064; Dec 21 2005, 08&#58;20 AM) [post=232405]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
iyi hoşta 6-0 la ne alakası var. daha ordamı bunlar yaawwww biz 5-1 i unuttuk artık ayıp ya bukadarda görgüsüzlük olmaz
[/b][/quote]aynen kardeşim katılıyorum sana.

oteb

Üye
<div class='quotetop'>(hackercihan &#064; Dec 21 2005, 08&#58;25 AM) [post=232407]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(depresif &#064; Dec 21 2005, 08&#58;20 AM) [post=232405]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]aynen kardeşim katılıyorum sana.
[/b][/quote]
Yooo bence görgüsüzlükle falan alakası yok, adam o kadar uğraşmış keyfini de sürecek tabiii. Bence GS&#39;lının biride Ali Sami Yen&#39;i yada Olimpiyat Stadını çizsin, o da böyle espriler yerleştirsin. Hoş, A.Sami Yen&#39;i çizmek çok kolay olur, iki karala bitsin...

crows

crows

Üye
harika

hidayet

hidayet

Üye
<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>Hoş, A.Sami Yen&#39;i çizmek çok kolay olur, iki karala bitsin...[/b][/quote]

oteb daha düzgün cümleler kullanırsan sevinirim yoksa ben birşeyler karalamaya başlıycam

oteb

Üye
<div class='quotetop'>(hidayet &#064; Dec 21 2005, 10&#58;41 AM) [post=232465]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>Hoş, A.Sami Yen&#39;i çizmek çok kolay olur, iki karala bitsin...[/b][/quote]

oteb daha düzgün cümleler kullanırsan sevinirim yoksa ben birşeyler karalamaya başlıycam
[/b][/quote]
Neden stres yapıyorsun ki, başkanından yöneticisine kadar her GS&#39;lının kabul edebildiği doğru olan bir şeyi esprili bir dille ifade ettim ve kullandığım cümlelerde de kesinlikle en ufak seviyesizlik, saygısızlık, edepsizlik yok. Ama sen gene de istersen bir şeyler karalayabilirsin...

hidayet

hidayet

Üye
benim stres falan yaptığım yok vede herkesin kabul ettiğini bende kabullenecek değilim onun için gereksiz cümleler kurup yorumlarımızı uzatmayalım

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Galatasaray&#39;ın stadını çizmezler zaten insanın içini karartıyor aynı gecekondu gibi

kurt bey

kurt bey

Üye
mühim olan stadın güzelliği değil içnde yazılan tarihdir.
temsil misal:gs:3 REALMADRİD:2
temsilmisal : Fb:0 MİLAN:4

çeşitli örneklemelerde yapılabilir
temsil misal:ben ne insanlar gördüm üzerinde elbisesi yok, ben ne elbiseler gördüm içinde insan yok
veya görmemişin oğlu olmuş tutmuş şeyini koparmış misaliiiiii

hidayet

hidayet

Üye
<div class='quotetop'>(FrontmaN &#064; Dec 21 2005, 11&#58;21 AM) [post=232485]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Galatasaray&#39;ın stadını çizmezler zaten insanın içini karartıyor aynı gecekondu gibi
[/b][/quote]
çok komiksiniz valla hiç gülesim yoktu neden resim hakkında yorum yerine biz cimbomluları eleştiriyorsunuz anlamadım

oteb

Üye
<div class='quotetop'>(hidayet &#064; Dec 21 2005, 11&#58;37 AM) [post=232489]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(FrontmaN &#064; Dec 21 2005, 11&#58;21 AM) [post=232485]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
çok komiksiniz valla hiç gülesim yoktu neden resim hakkında yorum yerine biz cimbomluları eleştiriyorsunuz anlamadım
[/b][/quote]
hidayet, bak burda kimse durup dururken GS&#39;ı falan eleştirmedi. İlk yazdığım mesajda da dikkat edersen kişi ortaya büyük bir sabır isteyen bir emek koymuş onun keyfini de 6-0 gibi bir espriyle bağlamış. Biz de dedik ki Gs&#39;lılar da böyle güzel bir çalışma ortaya koysunlar onlar da keyiflerini başka esprilerle çıkarsınlar. Bunu derken de işlerinin Fenerlilere göre daha kolay olduğunu yazdık. Ama sen durup dururken kızdın, eleştirdin. Ben de sana karşı ifadelerim de biraz daha esprili olup yumuşatmaya çalıştım ama görüyorum ki nafile...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt