Paint Ile çizilmiş Fb Stadyumu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muraoyak

Üye
güzel yapmış ama ha

hidayet

hidayet

Üye
burada ikili konuşmaların yasak olduğunu bildiğim için özelden sana mesaj atıcam bekle

yitik savaşçı

Üye
Dikkat ettiyseniz resim orta yuvarlağı göstermiyor. Eğer orta yuvarlak görülebilseydi, Ulubatlı Souness'ın diktiği bayrağının halen dalgalandığına şahit olabilirdiniz...

serdarak03

Üye
çok güzel olmuş kardeş. sen kimsenin lafına bakma ?

RockFord Fosgate

Üye
bır gs lı olarak stad guzel olmus zaten gercektede guzel haklarını yemıyelım burada gs fb tartısması ypmaya luzum yok!!!

HuMuRGaN

HuMuRGaN

Üye
adam bayagı bir ugraşmış galiba ama süper de olmuş yaniii

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
<div class='quotetop'>(FrontmaN &#064; Dec 21 2005, 11&#58;21 AM) [post=232485]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Galatasaray&#39;ın stadını çizmezler zaten insanın içini karartıyor aynı gecekondu gibi
[/b][/quote]
ben stadi cizerim isterseniz
kapalinin sagindaki pankartida cizerim ama
zorunuza gitmece yok
pankartta uefa ve super kupa var
ve diyor ki "siz bunun gercegini degil, maketini bile goremezsiniz"
o goremeyeceginiz kupalar begenmediniz stad&#39;ta alindi
22 avrupa maci ust uste kaybedilmedi o stad&#39;ta
turk stadlarina cehennem kavramini getirende A.S.Y. stadidir.....
""Welcome To The HELL""

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Harika olan çalışma&#33;&#33;&#33;

Arkadaşlar ortamı germeyin&#33;&#33;&#33;&#33;

Geleceğe bakın&#33;&#33;&#33;...

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
porsche u yanlıs yazmıslar porche die yazmıs

yapan hakkaten ii yapmıs ama bunu yapmak icinde ii kasmıstır haa

FrontmaN

FrontmaN

Üye
<div class='quotetop'>(jewel_ma20 &#064; Mar 19 2006, 02&#58;39 AM) [post=300690]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(FrontmaN &#064; Dec 21 2005, 11&#58;21 AM) [post=232485]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Galatasaray&#39;ın stadını çizmezler zaten insanın içini karartıyor aynı gecekondu gibi
[/b][/quote]
ben stadi cizerim isterseniz
kapalinin sagindaki pankartida cizerim ama
zorunuza gitmece yok
pankartta uefa ve super kupa var
ve diyor ki "siz bunun gercegini degil, maketini bile goremezsiniz"
o goremeyeceginiz kupalar begenmediniz stad&#39;ta alindi
22 avrupa maci ust uste kaybedilmedi o stad&#39;ta
turk stadlarina cehennem kavramini getirende A.S.Y. stadidir.....
""Welcome To The HELL""
[/b][/quote]

Ya ben zaten galataratın başarılarına laf atmadım ki, sadece stadı güzel eğil dedim.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
<div class='quotetop'>(mobiloyun &#064; Dec 21 2005, 01&#58;34 PM) [post=232567]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Dikkat ettiyseniz resim orta yuvarlağı göstermiyor. Eğer orta yuvarlak görülebilseydi, Ulubatlı Souness&#39;ın diktiği bayrağının halen dalgalandığına şahit olabilirdiniz...
[/b][/quote]

benimde dikkatimi çekti

wingman

wingman

Üye
Bu resmi Paint ile çizmişsin, sana tek şey diyebilirim. <span style="font-size:14pt;line-height:100%">Sanatçı</span>
Ama hala 6-0 zihniyeti sanatçı bir ruhla pek bağdaşmıyor. Sanki resmi sen çizmişsin yazıyı başkası yazmış gibi.

Haberci

Haberci

Üye
Arkadaşlar Resim çok emek harcanarak çizilmiş ve lütfen emeğe saygı ve Bu konu hakkındaki yorumlarınızı yazınız.Resimdeki Tahrik unsuru içeren sözler kaldırılmıştır.Teşekkürler...

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
guzel cizim gercekten
resimde duzeltmeler icin tesekkurler haberci
daha tartisma olmaz sanirim

wingman

wingman

Üye
<div class='quotetop'>(Haberci &#064; Mar 19 2006, 12&#58;44 PM) [post=300837]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Arkadaşlar Resim çok emek harcanarak çizilmiş ve lütfen emeğe saygı ve Bu konu hakkındaki yorumlarınızı yazınız.Resimdeki Tahrik unsuru içeren sözler kaldırılmıştır.Teşekkürler...
[/b][/quote]
Haberci hocam eğer benim yorumum için de söylüyorsan ben zaten resim için söylenecek şeyi söyleyip hakkını verdim. Tekrar söylüyorum arkadaşın eline sağlık.
Fanatik biri de değilim ayrıca. Galatasaray&#39;ın ilk onbirini bile sayamam. Kaldı ki arkadaşlara yüklenicem öyle mi

Caine

Caine

Üye
keşke her şey stadla bitseydi ne güzel olur du yawww. bizde gider 100 bin kişilik stad yapar kendimizi bu kadarda yormazdık bu resmi yapan arkadaş baya uğraşmış bravo vallaa ama az bide yarası varmışşş. yazdıklarından anlaşıldığna göre

efendi olsun o robertomudur mike midir. alırım anahtarınıııııııııııııııııııııııııııııııı

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
Yapan adamda maşallah iyi göz varmış bozulmamış belkide bozulmuştur bişey diyemem

oTToMaNiAc

oTToMaNiAc

Üye
porsche yannıs yazılmıs ama :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
2-3 senelik konuya msj atıyorsunuz yaa:@:@:@ Walla diyecek laf bulamıyorum..Allah göz vermiş be.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt